1. 1.
    hayatın akışı içerisindeyken fark ettiğinizde güldüren gerçektir.

şimdi adama bakıyorum. 55 yaşında, muazzam bilgili, donanımlı, kültürlü, entelektüel, çalıştığı şirketleri arşa ulaştırmış, milyar dolarlar kazandırmış, müthiş bir yönetici.

bunların hepsinin dışında da inanılmaz ince, kadın ruhundan anlayan bir adam. ancak bunların hepsini bir kenara bıraktığımızda o adamın da bir fanteziye sahip olduğu düşüncesi beni güldürüyor. ve karşısında da gülünce o da gülümseyerek, "ne oldu?" diye soruyor.

tabii diyemiyorsunuz ki ya sizin bile fantezilerinizin olduğu düşüncesi beni güldürüyor diye. kim bilir belki köle olmaktan, testislerini dişletmekten, kulağını yalatmaktan ya da bir kadının ayaklarını ağzına sokmaktan zevk alan bir adam. ama sanki de öyle değil gibi. ama mutlaka vardır bir şeyler.

asdadadsdadafa. komik bence.
    13 -1 ... sneeuwwit
  2. 2.
    Yılın tespiti. Bravo yani. Büyük bir entelektüel dışavurum.

Bir sıradanlık.
    3 ... cunku ask yazilgandir
  3. 3.
    Fantazisi vardır.
    -2 ... ktm li aynasiz
  4. 4.
    Şuna benim var desene. Adama suç atıyorsunuz durduk yere. Elin adamı için şunları yazan biri kendi için neler neler planlıyordur allah korusun.

Leş meş hep.
    4 -1 ... bakma bana oyle sevgilim var
  5. 5.
    benimde var kırmızı topuklu ayakabı loş bir ışık nar şarabı ve deniz manzaraları bir ev .. ve bunun hepside bende mevcut evimde ama tek bi şartım daha var türk vatandaşı olmucak en önemlisi o türk vatandaşıyla olmuyor bu iş...
    -5 ... ozzzyy3
  6. 6.
    ben değil de bi arkadaşın var.
    ... serefsizimbenimakliimagelmisti
  7. 7.
    var aga hemde ne var.
    ... saplanti
  8. 8.
    (bkz: c est la vie)
    ... usualsuspects
  9. 9.
    Çok ilginç insanlar var.
    Bir-e-bir olarak yaşadığım en ilginçi ise inciden tahrik olan kızdı. inci kolye ile sevişmek istiyordu.

Ben ise daha toydum, bir daha görüşmemek üzere uzaklaştım.

Ama yaşım ilerledikçe inci kolyenin masum kalacağını ne bilirdim?
    3 ... rockonbaby
  10. 10.
    Birden fazla vardır aslında.
    3 ... dertler derya olmus