1. 1.
  insanı kendi türünden utandıran gerçek. o espriler, o şakalar, o kıyafetler, o notlar, hepsi bir am veya yarrak için. geberin ulan. bu kadar mı basitsiniz?
  1 -2 ... anambunelan
 2. 2.
  Siz hiç insan tanımamışsınız.
  6 -2 ... hidayeter
 3. 3.
  neyin kafası lan bu ?
  1 ... stroszek
 4. 4.
  biyoloji bilmeyen sözlük yazarı serzenişi.
  ... owar
 5. 5.
  Şimdi bana da mı diyon diycem. Sjsjs abi sen herkes misin diyecek.

  Susuyorum... Ewed...
  1 ... uzay muhtari
 6. 6.
  Oscar wilde de aynen bunu diyordu.

  "bu dünyada her şey seks içindir. Seksin kendisi hariç"
  1 -1 ... serdarsl06
 7. 7.
  bak şimdi eleman belki sinirlendi böyle yazdı ama yazdıklarında doğruluk payı da var şimdi. insanlar'ın ihtiyaçları arasında, seks, yeme,içme,barınma gibi temel ihtiyaçlardan sonra gelmesi gerekirken, bir çoğumuzda aklımızdan çıkaramadığımız bir olgu haline geliyor ve hareketlerimize ,konuşmalarımıza yansıyor.

  bunu asıl tetikleyen ise seksten alınan hazdan ziyade başkalarına hakim hissetme (güç) ve beğenilme içgüdüsü ( arzulanma). ( tabii başka nedenler de var ama genelde bu iki içgüdü özellikle baskın oluyor).

  sonuçta başlık kabaca açılmış olsa da, insanların zihinleri bu şekilde çalışıyor ta ki benliğinden sıyrılana kadar. ne mutlu o sıyrılmayı yaşayanlara *
  ... donlakalantisort
 8. 8.
  Konuyu siktir ettim ama entyler arasında birisi "siz hiç insan tanımamışsınız." demiş. Am ve yarrak olmasaydı insan olur muydu? Ulan kendinizi efendi uslu göstermek, aklamak için bilimi, ilimi, tekniği her şeyi siktir ediyorsunuz aq davarları.

  (#43361462)
  2 ... gethere
 9. 9.
  Yalandır. yalaaaaan.
  ... carcharoth
 10. 10.
  Sonuca bakarsak doğru bir önermedir.
  ... yakuza ibrahim