1. 1.
    Biri yanlış mı yaptı ? Çat yüzüne. Biri canını mı yaktı ? Misillemenin alası. anne ve baba dışında kimseyi kaybetme korkusu yaşamamak.

Benimdir mesela. 7 milyar insan var dünyada. korkmayacaksın.
    8 ... hayalperestpiyon
  2. 2.
    hayatımızdan çıkarıyoruz da
    ya kalbimiz? onu ne yapacağız.
    ühühü.
    5 ... magoa de nemesis
  3. 3.
    Millet bunla övünür olmuş amk. Gayet sıradan, gündelik bir durumdur.
    -1 ... kbrr
  4. 4.
    öncelikle böyle insanların kendilerine olan güvenlerine hayranım. ancak zamanla çevresinde kimse kalmadığında en ağır bulanımlara gireceklerini de üzülerek söylemem gerekiyor.

özellikle kadınlar artık beğenilmeyen ya da kendisiyle sadece cinsellik amacıyla arkadaşlık kuruluyor olduğunu gördüğünde her şey için çok geç olacak. erkekler için ise çok büyük bir fark yok aslında sadece arkadaşlık kurmak isteyen kimse olmayacak.
    ... komsunun kaz gorunen tavugu
  5. 5.
    Bazı özel durumlar beni buna zorlamıştı. Ancak şu an püşmanlık yaşamıyor değilim kısmen. Özlüyorum çünkü geçmişteki güzel anıları. Ne kadar kızsam da tekrar bir araya gelmek fikri aklımdan geçiyor hep. Zor bir şey elbeT. Geri dönüş yapmak risk taşır. Bunca zaman neredeydin zihniyetine maruz kalınır. Ve yine her şey bok olur muhtemelen. Özlemekle kalmak lazım. Yüzleşmek bana stres olur. Dert olur.
    ... sanki yarin dunden daha eski
  6. 6.
    ne alaka sadece cinsellik ya da beğenilmemek ? Ayrıca ne alaka hava atmak. Boş boş konuşmayın yahu. Cinsellikte her şey karşılıklı oluyor. kullanıp atma meselesini geçin artık gözünüzü seveyim kaçıncı yüzyıldayız.
    -1 ... hayalperestpiyon
  7. 7.
    hayatını kolayca yaşayabilmeni sağlar.
    1 ... deafbeef13
  8. 8.
    Çok Hayalci ya da çok duygusuz biriymiş bu arkadaş.

Kimse kimseyi o kadar kolay hayatından çıkartamaz. Resmen görmese bile zihnin de yaşatır.

Yaşadıkları aklına gelir,
    söylenilen sözler aklına gelir,
    O anları kafasında tekrar yaşar felan.

Kimse kolaya kaçmasın. Bir insanla kötü ayrılsan bile kolay olmaz unutman.
    1 ... white rose
  9. 9.
    En özendiğim insan tipidir. Yapamıyorum asla, her zaman tolerans tanıyıp müsamaha göstermekten kendime olan saygımı da yitirdiğimin farkındayım fakat silemiyorum kimseyi kolayca. Bağları tamamen koparabilmem için affedemeyeceğim, görmezden gelemeyeceğim kadar büyük bir şey olmalı.

işte zaten sorun da şu: bu raddeye getiren de benim anlayış göstermelerim, kin tutamayışım. Tüm suç benim. sonra dert yanıyorum sitemler ediyorum. Müstahak bana başıma ne geldiyse. Neyse sakinim. *
    12 -1 ... essy
  10. 10.
    Kolay birşey. Ailem dışında kimseyi iplemem.
    3 -1 ... godfrey de saint omer