bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    amanıın delirdim galiba! ulan nasıl herkese inanıp hiç kimseye inanmıyorsun!? iyice sıyırdım ben. keçileri, koyunları ne varsa kaçırıyor insan azim-Allah!
    iyice çevre yaptım gündemden. herkes gibi. herkes bir şeyler söylüyor. sözlerin bir bölümü sağ kulağımdan, bir bölümü sol kulağımdan giriyor. iyice manyaklaştım. kapatıyım diyorum televizyonu. ama ne mümkün! yapacak başka bir yok o saatte. vallahi yok ya!
    dışarı çıkıyorum! herkes kendi halinde. görebildiğim bir kaç kişiyle siyaset konuşuyorum. hiç çıkar yolu konuşmalarımızın. ikna yolu da yok. aklın bir falan da değilmiş! bunu da öğrendim artıkım.
    sonra kırk yılda bir buraya geliyorum! aynı mesele! aynı tartışma....şuna inan, buna inanma. ister istemez nietzche'nin yandan yemişi oluyor insan. aklıma nasrettin hoca'nın fıkrası geliyor. kendime gülüyorum. "ben de haklıyım" galiba. ama "sen de haklısın"...
    birbirini suçlayan çok ama herkes sütten çıkmış ak kaşık sanki.

tamam inanıyorum sana! haklısın!
    sana hayatta inanmam!
    ulan sana da inanmıştık. tırt çıktın!
    sen haklıymışsın!
    ulan varya ikinizin de birbirinden farkı yok. bıktım sizden. benim önce inanıp sonra inanmayacağım birini bulmam lazım!
    -1 ... talihsiz sokak kedisi