bugün

fragmanı internete düşmüş, komik bir iş olacağa benziyor hani:
http://hdfragman.com/turk...erkes-mi-aldatir-fragman/
--spoiler--
Evli ama tipinden beklenmeyecek kadar çapkın bir adam! Zengin ve yakışıklı kocası tarafından sürekli aldatılan mutsuz ve öfkeli bir kadın! Bu iki insanın yolları farklı sebeplerden dolayı, bir gece aynı otelde kesişir.

Tanışır, konuşur, flörtleşir ve kendilerini otel odasındaki bir yatağa zor atarlar. Sabah uyandıklarında kadındaki öfke yerini pişmanlık ve şaşkınlığa bırakmış, adam ise zahmetsiz bir çapkınlık macerasının zaferiyle evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır. Fakat her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir... Adamın karısı ve kadının kocası aynı otelde burunlarının dibinde kalmaktadırlar. Birbirleriyle karşılaşmaları kaçınılmazdır.

Sürprizlerle dolu bir durum komedisi olan filmin senaryosu Alper Çağlayan tarafından Metin Zakoğlu'nun aynı adlı oyunundan esinlenilerek kaleme alınmış. Yönetmenliğini Kutsal Damacana'nın yönetmeni Kamil Aydın üstlenmiş. Proje danışmanlığını yine Kutsal Damacana'nın da senaristi olan usta mizah yazarı ve karikatürist Ahmet Yılmaz'ın yaptığı filmin yapımcılığı ise Havva Ünal Production'a ait.

Filmde başlıca rolleri Ragıp Savaş, Mine Tugay, Metin Zakoğlu, Fatma Toptaş, Ahmet Kaynak, Lale Cangal, Murat Akkoyunlu, Asuman Dabak, Murat Serezli, Gülden Güney, Emin Sivas, Pınar Çağlar Gençtürk, Bekir Erdem Öz, Fatih Doğan, Erhan Erkaya, Tuğba Karaca ve Mine Soley paylaşıyorlar.
--spoiler--
bir isyan çığlığı.

- ulan herkes mi aldatır be, herkes mi aldatır.

(bkz: bu da mı gol değil)
(bkz: herkes re aldatır)
uygun koşullar, vicdansızlık gibi duygular oluşursa herkes aldatır.
cevap veriyorum; evet!
duruma göre değişir...ya da şöyle cevap vereyim; herkes ile aldatılmaz
filmden yeni geldim.
Pamuk prenses masalını tonton bir dedenin anlatarak sizi uyutmasıyla ketum bir uvey annenin anlatması gibi bir farktan söz edebiliriz. çünkü, hikaye bilinen hikaye, herkes aldatır, fakat anlatım eksik, komikleştirilmeye çalışılmış olmamış,biras olaya renk katalım denilmiş olmamış, nereye sokulacağı bilinmemiş, öle havada kalmış bir pamuk prenses masalı.
yapacak başka birşeyiniz varsa onu yapın, ha eğer yoksa, bulun, gitmeyin...
Umutla gidilen ama fazla karikatürize karakterlerden ve oyunculuklardan dolayı hayalkırıklığı yaratan film. "Neşeliye ver pamuk prenses neşeliye, prens seni aldatıcak çünkü"
Yaşadığı ilişkilerde hep dürüstlük yoksunu kişileere denk gelerek aldatılan şahsın feryadıdır.
her ilişkiyi temelden sarsan aldatmak sorununa acımasız gerçekler tadında yaklaşmış, aldatmanın erkeklere mahsus olmadığını gözümüze gözümüze sokmuş bir film. mine tugay ve metin zakoğlu oyunculuklarıyla parmak ısırtmıştır. filmi anlatıp oyun bozanlık yapmak istemiyorum eğlenceli bir film, gidilesi.

--spoiler--
-evli misin orospu!

-sen de evlisin?!

-ben elimi yıkarım evime giderim.
--spoiler--
ilk bölümü çok sıkıcıydı, hatta 10 dakikalık arada "gitsem mi? diğer salonlardaki filmlere çaktırmadan girsem mi?" diye düşündüm, ondan sonra "hadi para verdim izleyeyim bari" dedim, asıl heyecan ikinci yarıda imiş.

film eh işte fena değil, sinema eleştirmeni olsam (ki değilim o yüzden pek sallamayın dediğimi) 10 üzerinden 5,5 tan 6 veririm, isteyen gitsin izlesin...
film izlenesi bir film mi? bilmem kişiden kişiye değişir. ama bilinen bir şey herkes aldatır. ya fiili, ya zihinsel.
Ben aldatmayacağımdan dolayı bu başlığa verilecek cevap;

- hayır! herkes aldatmaz...
-herkes mi aldatır?
+benden gayri herkes aldatır.
hiç kimse ben aldatırım demez.
güven duygusunu kaybeden her insan aldatır.

--spoiler--
seni aldattığım sandığın her kadına seni anlattım.
--spoiler--

--spoiler--
ve ben ne zaman sevişsem hala seni aldatıyorum.
--spoiler--
Evli ama tipinden beklenmeyecek kadar çapkın bir adam! Zengin ve yakışıklı kocası tarafından sürekli aldatılan mutsuz ve öfkeli bir kadın! Bu iki insanın yolları farklı sebeplerden dolayı, bir gece aynı otelde kesişir. Tanışır, konuşur, flörtleşir ve kendilerini otel odasındaki bir yatağa zor atarlar. Sabah uyandıklarında kadındaki öfke yerini pişmanlık ve şaşkınlığa bırakmış, adam ise zahmetsiz bir çapkınlık macerasının zaferiyle evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır. Fakat her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir… Adamın karısı ve kadının kocası aynı otelde burunlarının dibinde kalmaktadırlar. Birbirleriyle karşılaşmaları kaçınılmazdır.

Yapımı : 2010 - Türkiye
Tür : Komedi
Süre: 98 Dak.
Yönetmen : Kamil Aydın
Oyuncular : Murat Akkoyunlu , Asuman Dabak , Mine Tugay , Ragıp Savaş , Fatma Toptaş
Senaryo : Alper Çağlayan
Yapımcı : Ahmet Yılmaz , Havva Ünal

https://www.youtube.com/watch?v=44Z74DPrpQs
Standart türk komedisi.
Kesinlikle doğruluk payı vardır allahtan bekârım ve sevgilim yok kafam çok rahat.
Herkes mi aldatır diye sorulan sorunun cevabı filmin sonunda evet olmaktadır.
Utanç verici ama evet.
nereye gittiğimizi gösteren güzel bir film.
Herkes aldanir dostum.
güncel Önemli Başlıklar