bugün

benim maaş 478 lira 39 kuruş.
ben yiyemedim sen ye demekten baska bir anlam ifade etmeyecek olay.
zaten çalışan herkes bağışlıyor. en düşük asgari ücretli bile 400 lira bağışlıyor. ne için ? 65 yaşında emekli olup 1-2 yıl emekli aylığı alabilmek için. zaten 70 i göremiyoruz ki amk.
Hastalıklı zihniyet eseri mahluk beyanı. Lan ben kendime Maaş tan 100 lira zor ayırıyorum bekar olduğum halde. kafa bulmak için başlık açıyonuz aq.
ihalelerden köy sandığına aktarılan bağışı bir defalık devletin sandığına aktarsalar devlete yeter de artar bile.
her milletvekili fakirlere 2000 tl bağışlasın kalan 6000 onlara yeter de artar .
Her ay çok daha fazlasını zaten alıyor merak etme.
sasirtan soylemdir. yeterince bagislamiyor muyuz zaten ? ustelik bagislanan sadece maas da degil. ama para lazimsa, devletin onde gelenleri gelirlerinin %5'ini filan bagislasin yeter bence.
işsiz olduğumdan mayış falan da yok

ev de ki borç senetlerinden birini yollayayımda

hayrına halledin artık, savablıdır.
Bağışlarım helal olsun sıkıntı yok. Yeter ki ekonomi şöyle uçuyor böyle kaçıyor deyip salak yerine koymasın beni.
Çiftlik Bank'ta kaybettiğiniz paraları 500 tl ye geri alırım diyenlere kaptırdığınız paraları 100 tl ye geri alıyorlarmış.
emine hanım 1 ay çanta almasın o paraya israil'i işgal ederiz.
Bütün gün mecliste uyuyan vekillerin her biri de maaşlarından 500 er TL verirse neden olmasın diyeceğim kampanyadir.
millet vekilleri maaşlarını öğretmen maaşlarına indirsin kampanyası ile değişmesini önerdiğim kampanyadır.
Adamlara her bok beleş hem de kat kat fazla alıyorlar.
katıldığım fikir. derhal uygulamak istiyorum.
vekilim 3 ay maaşını bağışlasın.

ben milletsem ve meclisteki vekilim beni temsil ediyorsa aylık asgari geçim miktarını alsın ve maaşının gerisini bağışlasın. meclisteki herkes
millet için hizmete hazır olduğunu söyleyen hepsini bu görevle yükümlü kılıyorum.
milletin amına koyan cengiz inşaatın affettiğiniz vergi cezalarını iptal edin,viyana kapılarına dayanırız o paraya.
iyi de hocam bilo ağanın trilyonluk gemileri varken bize maaştan 500 lira kesmek uygun düşer mi hiç. gerekirse ağamız iki gemi satar kapatır dış borcu.
tayyibe para lazım galiba.
(bkz: seri eksi yemek için açılan başlıklar)
saray harcamalarından kessinler ya? 80 milyonluk ülkenin çalışan nüfusunun 500 lirasına mı göz diktiniz şimdide aq?
saray harcamalarından kessinler ya? 80 milyonluk ülkenin çalışan nüfusunun 500 lirasına mı göz diktiniz şimdide aq?
Devletin asla kabul etmeyeceği, kabul ederse zarar edeceği durum.
Nerenin maaşlı trolüsün sen aslanım?
asgari ücret hariç demeyi unutmuşun başlığı.
Devletimizin geleceği için gerekli olan bağıştır. Suriyeli kardeşlerimizin daha rahat yaşaması içim 500 tl vermek çok değil. içkiye vereceğinize devlete verin pislik yapmayın. Evet.