bugün

aklı başında müslüman söylemidir.

sokaklardaki zina ve küfrün ayyuka çıktığı bir zamanda yapılması gereken eylemdir. müslüman babalar kızlarına, karısına sahip çıksın. kızının sütyeni gözüküyor be adam! sende arlanma utanma duygusu yok mu hiç? karın, kızın bacaklarını teşhir ediyor. 'benim kızıma güvenim tam' diyorsun. ne güveni ulan daha ne yapsın. müslüman ülkede kendini teşhir ediyor.

lafım sadece kızları ve eşleri için değil. oğullarına da sahip çıksınlar. bu adam ne yapıyor cafelerde, kimlerle arkadaşlık kuruyor. saldım çayıra mevlam kayıra gibi zihniyetle toplumlar çürümeye mahkumdur.
herkes karısına kızına sahip çıksın derken kızın sürekli orasını burasını kapatmak değil, sahip çıkmaktan bahsediliyorsa kesinlikle haklılıktır.
herkes uçkuruna sahip çıksın dan iyi değildir.
herkes kendine sahip çıkarsa hiç bir şey olmaz.el bel dil meselesi.kadın ve kızların hepsi de açıp açıp gezmiyor onu açana söylemeli.
herkes karısına kızına sahip çıksın sonra biz bakıyoruz diye söylenebilir. *
hemcinslerim kendilerininde kiz babasi kadin esi kiz abisi kardesi olabilecegini goz onunde bulundurursa sorun kalmaz.
önce her kes kendi nefsine sahip çıksın, sorun kalmaz.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
herkes kendi namusundan sorumludur.
namusu kafanızda taşırsanız, ibrenizi şaşmazsınız zaten.
kimsenin karısına, kızına sahip çıkması gerekmez. kadınlar kimsenin malı değildir!
bugün teleferiğe bindim. tam hareket etmeden önce yabancı bir çift benim bulunduğum bölüme geldi.
kadın kara çarşaflıydı. sürekli bismillah diyorlardı. sanırım adrenalin böyle bir şey söylettiriyor. neyse...
tek boş yer vardı. tabi o da benim yanımdı.
adam bunu görünce bana arkadaki çiftin yanına geçmeme söyledi. bende "yok yaaaaw" dedim.
sonra karısıyla yanıma oturmak zorunda kaldılar. karısını ortaya oturttu, kendisi cam kenarına geçti. yani karısıyla
omuzlarımız birbirine sürtmeye başladı. sonra terlemeye başladık. yalnız bunun nasıl olduğunu anlayamadım. sanırım
35 derecede hediye paketi gibi gezen ablamız yüzündendi. aslında siyahtan tahrik olmuş da olabilirim. bende siyah
gördüm mü duramıyorum. millet sutyen görünce, bende siyah...

sanırım yukarıdaki tanıma göre benimle grup yapmak istediler. hem karısının gözleri de görünüyordu. bir sutyen görünce
"sex" algılanıyorsa sanırım onlarında bana verdiği mesaj "gruptu". yani bu olaylar böyle yürüyorsa, ayakkabı giyen
kadında "benimle yat" falan diyordur herhalde.
işin özü, size buradan koskocaman bir "hassiktir" diyorum. bu ve bu gibi fikirleri kendi psikolojilerinin dışında,
başka insanlara yükleyen zihniyetler açıkçası samimiyetsizdir. milletin karısından, kızında size ne ?
size mi kaldı insanları uyarmak veya yargılamak. siz kimsiniz la?
o otuzbirden çıkmış sivilcemsi bıyıklarınızı bi kesin. sokağa çıkın. kendinize gelin. tek elle klavye kullanmayın.
hadi bakalım.