bugün

Üşengecim.
Kendimden küçüklere “büyüklük” taslamam.
Karşımdaki insan benden bilgiliyse zavallıya dönüşüyorum. Ağzımı bıçak açmıyor ama aynı kafada olduğumu tespit ettiğim kişilere de konuşma hakkı vermem.*
Aklımın 105 (yüzbeş) karış havada olması. *
insanların hatalarını yüzüne söyleyememek. Evet bunu asla yapmıyorum sessizce hayatlarından uzaklaşıyorum sadece.
herkese iyilik yapmak yada iyi bir insan olmak icin cabalamak

s*k kafalilar değer bilmez.
insanlara çok güvenmek.
Biraz, geç anlamak.
inanammak kapılamamak gülüp geçmek umursayamamak.
çok sevmek, zor unutmak ve kolay affetmek.
ayarsız dengesiz biriyim burada stabil durduğuma bakmayın. gerçek hayatta tanısanız böyle değilim her an duygudan duyguya hisden hise girebilirim.
Hiç değer vermezken bile çok değer verdiğim sanılıyor ve bazen hakikaten çok değer veriyorum..
Galiba reflüyüm. Galiba diyorum çünkü doktora gitmedim henüz. Ama şu an bir ejderha gibiyim. içim yanıyor sözlük. :(

Bence büyük kusur.
Çok çabuk ve Orantısız sinirleniyorum. Gözümden ateş çıkıyor resmen. Ortalığın anasını gondikledikten Sonra da pişman oluyorum.
insanına göre değişir. Bir insan bana nasılsa ben de öyleyim. Davranışlarım o yönde olur.
Kinciyim fazlasıyla.
güzellik namına bir şey yok.
La casa de papel izlemedim hiç. Nolur dışlamayın beni.
Fazla empati.
Çok çabuk bağlanıyorum bir insana ve çok çabuk soğuyabiliyorum bir insandan. Bide birazcık sabırsızım galiba.
10 insanda olması gereken yufka yüreklilik bende var...
bu fazla...
Iyi niyetli olmak ve insanlara güvenmek. Așk hayatinda çok kazik yedim bu yuzden.
gereksiz vicdan yaparım.
Haddinden fazla büyük.
genelde beceriksiz biriyimdir hangi birini saysam diye düşünmekten edemedim kusurlarımı.
güncel Önemli Başlıklar