bugün

gezi parkı eylemcilerinin görüşü. onlara destek olan sanatçılar, gerçek sanatçı, destek olmayanlar sanatçı değil.
tek bi olaya indirgemeden söylüyorum ülkemizin en büyük hastalığıdır. herkes kendi dar penceresinden değerlendiriyor olayları . bu herkesten kendimi ayrı tutmuyorum. hepimiz böyleyiz maalesef allah önce bana sonra bütün herkese akıl fikir anlayış ve hoşgörü nasip etsin.
(bkz: çağımızın vebası)
gerçek gezi parkı eylemcilerinin olmayan görüşüdür. onlar ancak ''yeter ki düşünün'' der.

benim gibi düşünmene gerek yok. yeter ki düşün...
inanın veya inanmayın, türk milletinin en büyük sorunlarından biridir bu zihniyet.

aslında psikolojik olarak her insanda vardır bu zihniyet. bazı uygar toplumlar bu zihniyeti 'bastırır', bazı toplumlar ise hayat felsefesi yapar bunu. tek amacı tüm insanlara kendi doğrularını mutlak doğruymuş gibi kabul ettirmektir. yanlıştır.
bu olay asıl rte düşüncesidir. herkes benim gibi düşünsün hatta benim istediğim gibi yaşasın hatta durun durun osmanlıya dönelim hatta baş örtüsü de zorunlu olsun... Onun gözünde zaten akepe li olmayan herkes dinsiz. inanın onlardan çok dindarız asıl. insanın içinde olacak. herkes özgür kalacak.
toplumsal kutuplaşmanın temelini oluşturan anlayış.
Bence benim gibi düşünmeyin, yoksa sıyırırsınız.