1. 1.
    Senin gibi Sürekli farklı kıyafet giyen tiplerden çok daha evladır. Belli bir giyim tarzı vardır ve yırtık dondan fırlar gibi hergün farklı giysi giyeceğim diye uğraşmaz.
    5 -3 ... yoksul genc
  2. 2.
    benim gibi muhtemelen otistiktir, begendigim şeyden 2 ya da param varsa 3 tane alırım ve devamlı onları giyerim.
    6 -1 ... dergah sovalyeleri
  3. 3.
    akıllara behzat ç. hayalet'i getirir. belki de aynı kıyafetten 4-5 tane almıştır hep onu giyiyordur.
    1 ... gamzedeyim deva bulmam
  4. 4.
    çizgi film karakteridir.
    1 ... nicke lan jello
  5. 5.
    Bi zahmet benden uzak durması gereken insan, katlanamıyorum paspallar sizi.
    1 -11 ... motorlari maviliklere
  6. 6.
    Aynı tişörten 10 tane birden alan benim gibi bir insanda olabilir.
    Kıyafet seçmekle uğraşmıyorum, gardolabım basit daha ne olsun.
    3 ... kutsal bok bocegi
  7. 7.
    Benim. Ama siz yapmayın.

20 gün üst üste aynı kıyafeti giymiştim. Aynısından 5 tane vardı. 3-4 güne bir kirleneni makinaya atıyordum.

20 gün iş yerinde çalışırken patronum geldi, kalk dedi avm ye gidiyoruz sana yeni kıyafetler alalım. Ben önce şaka yapıyor dedim, sonra harbi harbi gittik adam kendi üstündeki gibi gömlek ve pantolon almıştı bana. O zamanlar öğrenciyim tabi. işime gelmişti.

Seviyorum ya aynı şeyleri giymeyi. Bilmiyorum.
    4 ... n dakota
  8. 8.
    iki günde bir değiştiririm ama fazla kıyafetım yoktur. bence rahat. aynı kıyafeti ayda iki kez giymiş oluyorum.
    3 ... napakyanii
  9. 9.
    Belki hergün aynı kıyefeti giymiyordur kapsül dolabı vardır yani aynı kıyefetten bir kaç tane alıyordur. Temiz olsun da ne giydigi pek önemli gelmiyor bana.
    1 ... didaktiksari
  10. 10.
    son derece minimalist bir yaşam tarzı olan bir kişi olabilir.

şahsen ben son derece minimalist bir yaşam tarzına sahibim. odamda pek eşya yoktur. dinlediğim müzikler bile minimalist tarzdadır genelde. yediğim yemekleri genelde sade bir halde severim. pek para harcamam. günlük sadece 3 TL harcayarak 3 ay boyunca geçindiğimi bilirim.

haliyle bu minimalist yaşam tarzım giysi tercihlerime de yansımış durumda. pek fazla kıyafet değiştirmeyi sevmem. koskoca bir yılda sadece 3-5 tişört giyerim. ve tisortlerimin bazıları yırtık olsa bile bunları giymekten hiç çekinmem.
    ... necmet tiner bakan