bugün

Mod olsam senin gibi malını hayatta sözlüğe sokmam. Her girişte de sınav yaparım aq.
Sie özel mesaja siktin attin sol tarafı.
Son 5 dakikada 6 tane moral mesajı aldım diğer sözlük yazarlarından. Bak herkes barışmamızı istiyor. Arada birkaçı küfürde etmiş ama olsun ben cevap vermedim sırf senin için.
Ulan daha entryi gireli saniye olmadı 3 tane eksi almış hasetinizden çatladınız scortıllar.
Online olduğunu görüyorum ve benim gibi Queen den başka müzik dinlememiş adama müslüm gürses dinletiyorsun.
Ulan şurda aynı sözlüğün insanıyız yardım etceğinize köstek oldunuz daha da sinirlendi ben gidiyorum hepinize iyi geceler yine de sana da.
Aynen kanki iki hesap da online gibi göster hiç anlaşılmaz:d.
Bari donuzlada sana yazmaktan alabileyim kendimi. Böylesi daha beter bir kelime cevap almadan yazmak günlerce.
Neciymiş, neciymiş?
Şimdi sana senin için ne yaptığımı anlatacağım
Tam 50.000 tane gözyaşı döktüm.
Sonra kollarımı salıp boşluğunda.
Süzüldüm bir kuş gibi sırılsıklam ve bomboş.
ya amına koyim üstüme vazife değil de insanda biraz gurur olur, şunu anlayamadınız ne demiş cesare pavese: kadınlar güçlü olana kendini bir eşya gibi zayıf olana ise bir ödül gibi sunarlar.

sen böyle it oldukça tasma takan çok olur. bak oğlum yaşın genç muhtemelen sana bir abi tavsiyesi, adam ol efendi gibi meramını anlat ve sonra köşene çekil bekle. Adam yerine koyar ve gelir. Kız şu an götüyle gülmüyorsa adam değilim.

aksi takdirde, kadın milleti vicdansızdır, seni böyle kıvranırken izler, sonra üstüne sümüğünü atmaz. sikiverir geçer. hem bırak kadını erkeği, insanlık onurun olsun bi parça egon olsun mk.

şu hale ömrümde düşmedim, düştüğüm günü de görmem inşallah.
Galeride gezerken hanımefendinin yüklediği fotoğraflara denk geldim.
Kendisi Rus değilse, feyk. Tşkrlr.
görsel
görsel
Resminin fake olduğunu ortaya çıkaran arkadaşa teşekkür ediyoruz *