bugün

1997 yapımı, yönetmenliğini ron clements ve john musker in yaptığı çizgi film. türkçe selendirmelerinde tarkan ve meltem cumbul gibi isimler vardı.
(bkz: herkül)
imdb'nin dediğine göre kevin sorbo'yu 1995-1999 arası tam 111 bölüm izlediğimiz diziymiş.
dunyanin en buyuk kopeginin adi. english mastiff türündedir.
1997 disney yapımı çizgi film. filmde meg hayran kalınasıdır.
(bkz: herakles)
cehennemde gecen bir bolumu benim icin unutulmaz olan dizi.
Silkroad Onlineda bir server.
(bkz: hercule poirot)
25 temmuzda gösterime girecek Dwayne Johnson'un başrolde oynadığı bol greenbox'lı film.

her sene 3-5 tanrıyı filmlerde oynatıyorlar. yunan mitolojisi olmasaydı ne yapardı bu hollywood merak ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=7Uro03xQwrA
Kellan lutz'un the legend of hercules filminin etkisinden daha cikamadan 2014 yilinda gosterime girecek yeni bir herkul filmidir. Dwayne johnson'in bu filmin de ustesinden gelecegine inaniyorum. The legend of hercules'e gore daha cok gorsel efekt kullanilmis ve daha cok mitolojik varlik var.
Festival tadında bir film . Ramazan dolayısıyla sanırım bende bu etkiyi bıraktı . Tek olumlu noktası sürükleyici olmasıydı .
2014 yılında çıkan 2 herkül filmi de sıçmıştır. öncelikle insanlar herkül'e mitolojik durumundan dolayı ilgi duyarlar. yarı insan yarı tanrı bla bla. bu iki filmde de bir bok göremedik. sanki spartacus izliyoz mına koyayım. senaryo zaten berbat. ben böyle filmlerde zeus, hades felan görmek istiyorum, çocukluğumda izlediğim çizgi filminde olduğu gibi. iki filmi toplasan 97 deki çizgi film etmez böyle dandik yapımlar işte. süper hot tanrıçalar göreceğim, herkül hepsini mikecek diye beklentiye girmeyin yani.
gerek spor gerek kineziyoloji bilgilerini paylaşan 9. nesil yazarların enderlerinden, samimi düzgün bir adam kendisi sıkı buz hokeyi sporcusu. helal hacı devam.
Gercekten isini iyi yapan bir yazar. Acken ve tokken kac kiloda oldugumu tahmin etti ya lan. Kizlar ben olsam kac kilosun sorusuna thmn etsne.s.s demezdim bu cocuga karsi hahah.
(d. 7 Mayıs 1956; Tampa, Florida ; ö. 6 Mart 2004) , ABD'li profesyonel güreşçi. Hercules ring adıyla karşılaşmalara çıkmıştır. WWE eski adıyla WWF'de yer aldı.

Uykusunda geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu 6 Mart 2004'te ölmüştür.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Hercules_(g%C3%BCre%C5%9F%C3%A7i)