bugün

üste üste geldiği için değil zaten son derece boşta boşlukta arafta oluyorum.

Ama nedeni başka.

Seçemiyorsun doğuştan işte..

Sonra alışma kanıksama durumuna geçiyor kafa.
alayı gelsin. yüce babaji bizi korur.
Nedeni bilinmez. dertler geldimi teker teker değil cümbür cemaat geliyor!
Son 1 yıldır böyle oluyor. Artık o kadar bunaldım ki.

Hak ettiğim yerde olmamak ve emeklerimin karşılığını alamama kaygısı, bazı insanların şerefsiz olması, kendini karar mercii zanneden bazı tiplerin hayatıma burunlarını sokmaları, ailevi sorunlar ve daha pek çok şey...

Ne kadar sürecek ve her şey yoluna girecek mi bilmiyorum. Çok yoruldum. Acı çekiyorum.
yakında sevineceğine delalettir. en azından bende hep öyle oluyor..
aynı başlığa aynı entry'i iki kere art arda girmeyi gerektirmez sanırım.
bütün tersliklerin aynı anda olmasıdır.
Aslında aldatıldıktan sonra her şey üst üste geldi.

Yoksa ben mutlu biriydim, hayata pozitif bakıyordum.
"ters gitmeye görsün işin, muhallebi yerken kırılır dişin."
türkiye insanı gündemidir. norveçliler bilmez..
bütün kötülüklerin peş peşe gelmesidir.
classics.
"yaratılan her sahte durum,insanlar için yeni bir umut ışığı bekleyişi yaratabilir ve şu yaşadığımız zor zamanlar,artık zamanları geldiği için yaşanıyor olabilirler" diyorum.
Umarım yalnız değilimdir.
Vay seni 2020. Daha 9 ay var. Şafak çok.
Her şey üst üste gelmedi mi paraşar dertleri vermedi mi? Şarkı sözünü akıllara getiren olaylar bütünü.
Üst üste gelen şeylerin mutsuz eden çözümleri. Artık yapılacak pek bir şeyin kalmaması. Uykusuzluk ve iştahsızlıklar.
Sıkıntı yok
Hepsinin bi çaresi bulunur
Önceden olduğu gibi...
ihtimal dahilindeki mevzular. Dua edip iyilikleri üst üste getirmeye çalışmak en iyisidir.
O zaman şöyle yaparım.herşey kötüye gidiyorsa bir dururum.sakince düşünmeye başlar burdan itibaren değiştireceğime inanırım.herşeyin elimde olduğunu bilirim.şimdiye kadar da hep işledi.sabır sakin.hayatın kendisi yoluna koyuyor herşeyi.bazen müdahale etmeye gerek kalmıyor.
Benim de şu aralar yaşadığımdır. Boğulmak üzereyim sözlük. Yalnız değil de, unutulmuş gibi hissediyorum.
şu sıralar yaşadığımdır, hergün intiharın eşiğinden dönme sebebidir.
murph kanunlarındandır: işler, olabilecek en berbat zamanda ters gitmeye başlar.
keyif kaçırır.
Hadi birlikte intihar edelim.
Peki bunun Yaklaşık 6 aydır sürmesi?
güncel Önemli Başlıklar