bugün

hayatı yavaş yavaş sindire sindire yaşamak isteyen kızdır. hele bir de sevdiği insanların da aklını çelip yanında götürebilirse tadından yenmeyecek kızdır.
genelde yüksek ögrenimli olup akademik kariyerini hice sayarcasina zeytin yetistirmek, domates ekmek, bag isine girmek gibi hayallerle bogusan kizdir. bazi bazi ayni hisleri paylasan bir ekürisi/sevgilisi bulunur.
metropol hayattan bıkmış kızıdır. adada sevdikleriyle sakin bir yaşam istemektedir.
yaşadığı kentin kalabalığından, gürültüsünden, insanlardan yediği üst üste darbelerden bunalmış zor ama güzel bir karar vermiş kız olabilir. bozcaada ise yerinde ve zevkli bir seçim olsa gerek..
kendine depremde ölmeyi layık gören kızdır.
huzur arayan kızdır. hırslarından ve egosundan arınmış, mutlu olmanın başarılı olmaktan önemli olduğunu kavramıştır. bozcaada ise gayet güzel bir seçimdir, bağı, bahçesi de şahanedir.
ruhunu huzurlu kılmak, deniz kenarında şehir gürültüsünden uzak bir yaşam sürmek, güzel şaraplar içmek isteyen kızdır. haklıdır.
şarapçıdır.*
işte o benim diye cevap verilesi söz öbeğidir.türkiyenin incisidir.gidip rum mahallesine yerleşesim vardır.

(bkz: yazı iple çekmek)
tuba özerk'in gidesim geldi şarkısından çok etkilenen her şeyden sıkılmş olan bir kızdır.
benim bu. öğrenirim problem değil. yeter ki kapatsınlar beni oraya.
(bkz: biraz kül biraz duman o benim işte)
2 gün sonra pişman olup dönecek olan kızdır.
benim evleneceğim kız olabilir. bir de güzel olsun tadından yenmez valla. Sahilde filan çok gezdiririm