bugün

Bir an önce susturulması gereken insandır. Çevresindeki herşeye karışır. Sen onu yap , sen bunu yap birde kendine göre planlar yapar bugün buraya gideriz onuda çağırırız oradanda şuraya gideriz siz daha sesinizi çıkaramadan kendine göre her şeyi ayarlar hele birde yakınınızsa kalbinide kırmak istemezsiniz ya mecbur o plana uyarsınız yada onu kırmadan kendi isteğinizi söylersiniz.
ÇATLAK SEStir.
Babadır.
Kendisinin herşeyi bildiğini sanan kişidir. Kendisini bi süper kahraman sanıyor olabilir bence böyle insanlar. Sen daha fikrini söylemeden herşeyi o ayarlar yani öyle ister. Bir de kendisiyle yakın arkadaşsanız(sevmesenizde o öyle görüyordur sizi) kıramazsınız da mecbur katlanırsınız o şahsa (eğer katlanabiliyorsanız tebrikler). Hep kendi istediklerinin en iyisi olduğunu sanarlar ve kendi istediklerinin olmasını isterler. Eğer yakın arkadaşsanız vay halinize. Her yaptığınızı yapan, yanınızdan ayrılmayan bir sülükle hayatınızı mahvedebilirsiniz.

Ben yaptım siz yapmayın, olmayın böyle kişilerle arkadaş. irtibatı kesin yoksa canınızı çok sıkacak bu şahıslar. Allah belasını versin onun. *
Benimdir, herkes söyler nedense bensizde bir bok yapamazlar.. Sürekli abi bu nasıl, şu nasıl derler..
Ileride anne olursam kesin ben olurum o insan.o potansiyeli goruyorum kendimde.
cahil insanlların olmazsa olmaz özelliği.*