bugün

her lafa kırılır. her sözde ima arar. bir şey söylemiş olsan ''bir şey mi ima ettin?'' der. sanki camdandır, dokunsan kırılır. o sıralar aranız iyiyken birden arayıp sormaz olur, ne oldu diye merak edersiniz, tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali incir kabuğunu doldurmayacak bir nedenden size darılmıştır, ama sizin haberiniz yoktur. işi ile ilgili olarakta çok hassastır. diyelim seyrettiği dizide bir hemşire var ve ameliyathanede doktor neşter isteyince şaşırıp makas veriyor. eğer o da bir hemşire ise ve o sahneden alınmışsa yarrağı yediniz orayı terk edin. ''haksızlık bu, biz böyle değiliz'' der. bunu bağıra çağıra söyler bazende ağlar. hiç çekilmez. yanında hep alınacak diye rahat edemezsiniz. temkinli yaklaştığınızda bu seferde ''niye benimle doğru dürüst ve derin konularda konuşmuyorsun'' der ve bunada alınır. ''hayatım nasılsın'' demek istersin ama ''sen bana sağlıksız görünüyorsun''demek mi istedin gibi çıkışacağından korktuğunuz için soramazsınız. bu seferde ''sen beni sevmiyorsun'' der. göte gelmişsin oğlum kaç kurtar kendini.
uzak durun, çok can yakıyor ve özgüven sömürüyor...
Bir de bunların erkek versiyonu var. Akıllara zarar. Bence bu 2 tür evlenmeli.

Evet.
Çok yorucu olur

Belli bir şeyden sonra salarsınız nasıl anlamak istiyorsan öyle anla diye.
Nahiflik nezaket zarafet ve nazenin haller kadın ruhuna yakışır mübalağa olmamak kaydıyla.