bugün

yolda yururken size sanki kapkacciymissiniz gibi bakan tiplerdir.
herkesin kendisine baktigini zanneder.

yanlislikla bara gidip bira isterse ve bu bira dogal olarak bira bardaginda gelirse once size tattirmasi muhtemeldir. zira bu kiz acik gelen biraya hap vb. atilabilecegini siz birayi yudumlamadan once dusunmustur.
en yakin arkadasi yoktur, istemez de.

ona gore bu dunyada tek dogru durust insan kendisidir ve bu yuzden herkesin onun pesinde oldugu gibi sacmalik derecesi yuksek fikirlere kapilir.

edit: abim başlık başıma kalmış galiba. ama emin değilim, bu başlığa dair bütün anılarım silinmiş. zaten entry" yi okuyunca beğenmedim silecektim. ama bırakıyorum anı niyetine kalsın. bir başlık da benim başıma kaldı deyu anlatırım torun torbaya...
seven saplantılı erkeğin dişil versiyonudur. kendisine pek fazla güveni yoktur. ama, kabahat onda mı yoksa, tam güvenecekken kazık atanda mı?
alkollu içki tuketmeyip sonra da ilaçlı gazoz magdurları olurla, sakınan goze çop batar.
(bkz: paranoya)
(bkz: her şeyden şüphelenen dengesiz erkek)
- sedat! ayşin kim ha?
+ ne? yok. ee ne ayşini ya. o kim bilmiyorum.
- sus, sus adi herif telefonunda var işte. ayşin işte.
+ ya valla yok, bakim bi. e güzelim bu senin telefonun.
- allah belanı versin sedat, hem de benim telefonumda...
herşeyden şüphelen erkekler kadar dengesiz ve sayıları herşeyden şüphelenen dengesiz erkeklerden fazla olmayan kızlardır.
ona en uygun sevgili descartesdir. (bkz: çivi çiviyi söker)
büyük ihtimal 80ler yada 90lar türk filmleriyle büyümüş kızdır.
bu filmlerde kimseyi güven duymamak gerektiği öğretilir.
yada geçmişte çok darbe yemiş kızdır. yoğurdu üfleyerek yiyiyordur.
insanlara güven duy(a)mayan kızdır ki, bu durumda dengesiz sıfatını kullanmak oldukça saçmadır.
-hmmm, kim bu kiz?*
-ne kizi lan annem o benim!
-aaeeeaaa meraba kadriye teyze, hakan da sizden bahseder durur ehe ehe!
(bkz: sevgiliyi kiskanmayi abartmak)
(#3204159)
anlatım bozukluğu taşıyan önerme. zira kız ve dengesiz kelimeleri nitelik olarak aynı anlama geldiğinden anlatımda bozukluk oluşturmaktadır.
karşıt görüşlü birinin yaptığı hakaretleri, kur olarak algılayan kızdır.
kiskanctir, hatta genellikle böyle kisiler daha sevgili bile degilkenden baslarlar.
otu boku sormaktan hic vazgecmezler. bunlarin birde kova, boga su bu burclarindan olanlari yok mu? tadindan yenmez. ikizleri ise kendisi yapar sana koklatmaz.
genelde sorduklari sorular hep karsisindakini tanimak icin sorulan sorulardir.
"bana kendinden bahset" der.
gecmisteki sevgililerini ögrenmek ister. (onlari bile kiskanir)
aslinda dengesiz degildir. is yerinde bile arar, telefona cikilmadiginda "kiminle oynasiyordun?" sorusuyla karsilasmak muhtemeldir.
erkek arkası dönük işemektedir.kız erkeğin ne yaptığını görmemektedir.arada geçen muhabbet.

+ o elindeki ne hayatım.
-hiç.
+bıçak değil mi o elindeki beni öldüreceksin değil mi?
-yav ne alakası var.
+öyleyse ne o elindeki.
-sik
+yuh terbiyesiz.
-sen istedin ama.
buyuk ihtimalle daha once aldatilmis kizdir, yada kullanilmis olabilir.

icgudusel olarak herseyden suphelenmektedir, elinde degildir.
dengesizliğin kendisinde değil şüphelendiği kimsede olan kızdır.
benim ismimi bilmeyen cismimi bilir cismimi bilmeyen ismimi bilir demişti bir tanesi bana. ciddiyim.
hiç bir şey demedim. daha güzelliğiyle erkekleri peşinde pervane ederek hayatının geri kalanını böyle geçireceğini zannederek böyle beylik laflar etmek de ne demek. bu tiplerin sonu ya bir dallamanın ev ve göz hapsinde hafif şiddete maruz kalarak lüks bir hapis hayatı ya da düzgün efendi kendi halinde modern biraz godoşumsu bir herifle farklı tat arayarak geçer. maalesef.
(bkz: sürekli sms atan sevgili)
ayrılarak iyi bir ayar verilmesi gereken kızdır.
(bkz: pms)
(bkz: septisizm)
Kendini septisizm denizi içerisinde boğulmaya bırakmış varlık. Bu varlığa karşı ilgi duymak tehlikeli, birlikte olmaksa ölümcül sonuçlar doğurur. Ama farklı bir tadı vardır. Sado Mazo sever insanlara tavsiye edilir.