bugün

düşünce kapasitesi alt tabakalarda seyreden yoz ve yobaz kişilerin mantığıdır.
üniversiteye gidemediği gibi, gidenleri kıskanır ve amerikan filmlerinin etkisi ile herkesi kendi gibi zanneder.
özel üniversiteler ile devlet üniversitelerini karıştırmamak gerekir efendim.
bazı özel üniversitelerde okuyan kişiler bunu yapabilir. ancak devlet üniversitelerine girip kıt kanaat geçinen o kadar çok öğrenci var ki! onlara çamur atmak terbiyesizliktir.
madem okuyamadın, okuyanları rahat bırak a yobaz.
saçmalıktır.

ağzıma sigara ve içki sürmedim. adam yok bira içeceklerine yemeğe para ayırsınlar diyor lan gören de hergün taksim ya da beyoğlunda fink atıyoruz sanır. ne alaka.
(bkz: ilahiyat fakültesi)
günümüz şartlarında neredeyse yüzde 65 gibi bir oranda doğru önermedir. görükle ve fatih sultan mehmet bulvarı' na gidenler anlayacaktır.
içebilir de kime ne? ha dersen ki biraya 5 tl veriyorsun ama yemeğe pahalı diyorsun.. o zaman derim ki ben de; oğluna yat alıyorsun ama milletvekili maaşı az zam yapalım diyorsun?????

allah şükür hepimizn karnı doyuyor, hepimiz internete girebiliyor ve bu sözlüğe yazabiliyoruz ama ekmeğe zam gelse yine de tepki koyarız değil mi? sapla samanı ayırmayı öğrenin birbirinden.
kesinlikle yanlış bir mantıktır. içenler kadar içmeyenler de vardır.
hatalı mantıktır, üniversite öğrencisi illa alkol alacaksa bira en son tercihidir; neden çünkü kafa çekeceksen çakır keyiflik için min 15tl (3 bira) gerekir. ilk tercih "köpek öldüren" olarak tabir edilen ucuz sofralık şaraptır. 1 şişe içer çakır keyif olur idik hey gidi hey.
biradan nefret eden ama votka ve viski takılanlar tarafından çürütülebilecek mantık.
güncel Önemli Başlıklar