bugün

evet dedik olm ne oyu ne kaybetmesi.
kaybetmez

bu kadar

uzun yazsam zaten kimse okumaz.
en fazla 1-2 puan olması muhtemel oy kaybıdır. onlarda artık "vergiden alınan vergiler" * yüzünden belleri kırılma noktasına gelmiş olanlar olur. geri kalanı halinden memnun o yüzden çok ama çok zor.

karımı reis ile yakalasam kıskanmam diyecek kadar cinsiyet bile değiştirip koynuna girerim diyecek kadar götünün kılıyız diyecek kadar ona dokunmak ibadettir diyecek kadar vur de vuralım öl de ölelim diyecek kadar aklını kaybeden tiplerin olduğu bir ülkeden bahsediyoruz. adam ile günde 9 saat yüz yüze bakıyoruz 4 tane bankaya borcu var çocuklarının eğitim masraflarını bankalardan çektiği krediler ile sağlayabilen adam ben eleştiri yaptığım zaman aslan gibi kükreyip hala hükümeti savunuyor. bu adam mı şimdi gidip başka partiye oy verecek..
VALLA BEN CHP'Li OLARAK Akp'ye oy vereceğim. zam falan umurumda değil hoşuma gidiyor hatta.

inadına akp ulan!
"vezirler padişahın huzuruna çıkmışlar,
- padişahım, hazinede para kalmadı. yeni vergilere ihtiyacımız var, demişler.
padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,
- eeee! ne vergisi koyalım? demiş..
- köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar.
padişah;
- tamam, demiş. aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine;
- tepki var mı?
- hiç bir tepki yok!
- iyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın! aradan bir süre geçmiş, padişah;
- var mı şikayet?
- yok! halkının tepkisizliğine kızan padişah, gürlemiş:
- köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni becersin!
aradan birkaç gün geçmiş, halktan bir tepkinin olmamasına içerleyen padişah, çağırmış vezirlerini,
-halkı dinleyelim hele bir, demiş gitmişler köye, padişah sormuş;
- var mı şikayet? ses yok. padişah tekrar;
-var mı şikayet ? şikayeti olan söylesin! diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş;
-padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya...
- eeee!, demiş padişah bir umutla...
- akşamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, eve geç kalıyoruz, bir adam daha koysanız..."
Ne olursa olsun bu ülke de Bizim milletimiz hala oyunu onlara vermeye devam eder. Azcik gozunuzu acin gercekleri gormeye calisin. Gostermeye calisinca da biz suçlu oluyoruz. Takim tutar gibi parti tutmayin yanlisini goruyorsaniz saf degistirebilirsiniz. Her haksizliga her zülme göz yumar ve alisir olduk yaziklar olsun bize de. Butun cabamiz bosa gidiiyor ne yaparsak yapalim.
nah.

o tren geçti artık akpliler, siz kurtulmak isterseniz bu sefer de biz oy veririz amk.

tam sira size gelince kaçmak var mı öyle ya, daha durun bakalım şov yeni başlıyor. bi 15 sene de biz iktidarda tutalım bu adamı da ülkede tek tek herkesin amına koyulsun.

bizde ayri gayri yok, hepimiz kardeşiz.
artık aziz milletimiz bizi ayakta uyutan ve habire zam üstüne zam yapan akp ve onun kurucusu rte'ye oy vermez diye düşünüyorum. 2019 başkanlık seçimlerinde akp'den sonsuza kadar kurtulacağımızı düşünüyorum. allah yar ve yardımcımız olsun.