bugün

bu lafları fazlasıyla hakeden ve sayıları hızla artan kürtler olsa da bir o kadar haketmeyeni göz önünde bulundurarak söylenmemesi gereken incitici sözlerdir.

(bkz: diyanet işlerinin günaha girmesi)
hadi lan ordan dedirten kitaptır ki bunun gerçek olduğunu görmeden inanmam! umarım değildir, eğer gerçekse diyanet işlerinde bir an önce iq testi yapılması için imza kampanyası başlatırım, dolaşıp gezmeme de gerek yok, kendim beş yüz bin insan uydurup imzalarim ha yetmedi sıralarını değiştirir bu imza sayısını yedi yüz bine çıkartırım!*
her neyse, yapılan yeni bir şey değildir lakin kürt kardeşlerimize karşı zaten var olan kötüleme, karalama kampanyasının bir ürünüdür. zamanında lugatlara kurt kelimesinin acıklaması olarak da şöyle bir şey yazılmıştır efenim:

kürt : daglarda yasayan turkler. Rakımı yüksek daglık kesimler karlı olduğu için, burada yaşayan türkler yürüken kart kurt diye ses çıkarırlar, kurt kelimesi de burdan gelmektedir!

evet, yanlış okumadınız! bir ulus, millet ya da ırk bu kadar yok sayılır!!
iğrenç fikirlerle dolu faşist neşriyattır.

böyle adamları kim bakan yapar, hangi dingil diyanet bürokratı buna katkı verir, müddeisini, yalanını dini motiflerle destekleyecek kadar küçültmüş başka bir iddia var mıdır?

artık antikadan öte değeri olmayan kavgam kitabını yasaklayanlar, bunu hiç görmezler mi? 'sen git örgüte üye ol' mu demek isteniyor kürt kökenli vtandaşlarımıza.

bi siktir çay koy..
(bkz: bunu diyen hayvan bile olamaz)
(bkz: hepimiz insanız)
akıl ve mantık dışı faşist kitap.yok şeytanla ilişkiye girmiş ben her gün şeytan kızı istiyorum bir tane bile gelmiyo yav.
eski bakanlardan abdulhaluk çay tarafından diyanet işleri başkanlığı nın da katkılarıyla hazırlanan kitap. kürtler hakkında iğrenç ve aşşağlık hurafeler içermektedir. örnek :

Hz. Süleyman şeytan tarafından kutsal yüzüğü dereye atılarak tahttan indirildiği ve iktidarsız yaşadığı 40 günlük bir süre içinde, balıkçıların Hz. Süleyman a sunduğu bir balığın içinden kutsal yüzük çıkınca, meleklerin de gayreti ile Hz. Süleyman tekrar tahta çıkar. Ne var ki Hz. Süleyman ın haremindeki cariyeler bu arada boş durmamışlar, şeytanla cinsel ilişki kurup hamile kalmışlardır. Bunu farkeden Hz. Süleyman cariyelerini dağlara bırakarak cezalandırmış. Çocuklar doğmuş, birbirleriyle evlenip üremişler ve şeytan soyu Kürtler böyle peydahlanmış.

(bkz: ben var ya bir şey demiyorum)