1. .
  vardır efendim böyleleri. hem de yurdumda çokca bulunur. bu adamların evinin önünden okulunun y ada işinin önüne kadar durmadan gidecek bir otobüs hattı koyun. gene bu denyo kendi arabasına atlayacaktır. bir de şikayet ederler. kardeşim bu nasıl iş ne biçim ülkeyiz trafik çok kötü bık bık. lan .rospu çocuğu otobüsle gitsene okula. koskoca suv aracını almışsın tek başına gidiyorsun. toplanıp üç kişi de gitmez bunlar. sabah okula gidiyorum yoldayım. bütün araçlarda tek kişi. kurulmuş kurulmuş gidiyorlar. toplu taşıma sistemlerinin arabası olmayanlara hitap ettiği bir ülkedeyiz. herkes bi arabam olsada kurtulsam şu otobüsten diyor. haberlerde görüyorum istanbul da trafik çilesi başlıklı. şoförlere mikrofon uzatıyorlar tek tek. kılığını .iktiğimin kazandığı ilk parayla gitmiş anında araba almış bu .iç kuruları hep aynı şikayetlerle geliyorlar. gideceğin yere toplu taşıma da gidiyorsa, arabayla yolda kaldığın zamandan şikayet etmeyeceksin. ya sesini keseceksin, ya da kafanı torpidoya vura vura bayıltıcam seni. bu .mcık ağızlılar yüzünden ben otobüsle yolda kalıyorum. toplu taşıma kullanmanın eziklik olmadığı bir ülke olmak dileğiyle:

  edit: ha bayanlar. var bi spor arabam merak etmeyin. hafta sonları çıkarıyorum ama. garaj arabası yani.
  5 -7 ... takino parmino
 2. .
  (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  bu zihniyette olan piçler varken trafik sorunu çözülmez kardeşim kendini boşuna kasmayacaksın. aksine toplu taşımaya önem vereceksin. metrobüs için koca e-5 te 2 şerit kapattın, bunu sadece e-5 ile sınırlandırmayacaksın, hususi otoların giremeyeceği, sadece toplu taşıma araçlarının kullanacağı yollar yapacaksın. hususi arabaların kullandığı yolları da genişletmeyeceksin. bırakın efendim kafayı yesinler. yesinler ki toplu taşıma nedir neden vardır anlasınlar. koca arabanın içinde tek başına seyahat etme özgürlüğünün bedelini ödesinler. *
  tanım: piçin önde gidenidir.
  edit:
  (bkz: piçler rahatsız)
  1 -1 ... brian o conner
 3. .
  (bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
  2 -2 ... ayyash maghanda
 4. .
  kocaman bir paradoksun içinde debelenen piçtir. zira şikayet ettiği o trafiği kendi ve kendi gibiler bu hale getirmektedirler.
  5 ... kayip pena
 5. .
  toplumsal duyarlılığı olmayan sadece kendini düşünen bencil ve egoist bireydir.
  ... paranoit
 6. .
  utanmasa elinden gelse tuvalete bile arabayla gidecek olanın taaaaaaaa kendisidir.
  ... adsf
 7. .
  simdinin gobeklisi, gelecegin obezitesi olan.
  1 ... sifrem1234