bugün

* abazanlığın gözüne vurmuş odunmuşcasına cayır cayır yanan bazı yazarlarımızın nefes alan yazı yazan sol frame gelen her şeyi herkesi kız sanması.

beni bile kız sanan vardı lan ! şok olmuştum duyduğumda. evet şok oldum şoke den öte bir şeydi bu.
(bkz: kız gibi yazmak)
(bkz: her kıza yazmak)
abazanlığın son noktalarına tırmanmakta olan insanın, ihtiyaçlarını sözlükle giderme çabasının doğurduğu sonuçtur.
sözlüğü bilgi paylaşımı için değil, kız kaldırmak amacı ile kullanan erkeklerimizin düştüğü yanılgıdır.
türk filmlerindeki "yaz kızım" saçmalığının sanal aleme uzantısıdır.
(bkz: her yayanı erkek sanmak)
orta dereceli abazanlıktır. karşı cinse olan ilgi insanın doğası gereğidir ve algının, isteğin doğrultusunda bir davranıştır. tabi kız sanarak hayallere kapılanları veya duvarlara tırmananları tenzih ederek konuşuyorum.
bir de üstüne gencoda son kareye bakılıyorsa durum vahim demektir.
her kızı yazar zannetmekten iyidir. bizim abazanlar genelde her kızın nickaltını "ne güsel yazıyosuuon" şeklinde doldurdukları için...
+zall dostum naber?
-iyidir bh17y senden?
+cok kotuyum abi ben.
-ne oldu oglum?
+sol frame'de bir baslik gordum "her yazari kiz sanmak" diye, oglum bunlar kiz degilmis.
-harbici mi?
+ee hani ikimizden baska erkek yoktu?
-lan ne biliyim ben.
+hani dun herkesten isim ve dogum tarihini istemistik ya, noldu?
-ee hepsi kiz ismi yazmis cogunun da dogum yili 80-85 arasi gozukuyor.
+haci yanliz degiliz galiba.
-harbici mi?
Hatunsuzluk beynine vurmuş yazardır.
(bkz: Adam madam kayarım ben buna)
bide elimizde bu vardır,
(bkz: her yazarı erkek sanmak)
"hey maşallah kız gibi yazıyor" sanısıdır.
(bkz: kız gibisin)
kız, erkek ve her ikisinden de farkını ayıramamak, diğer türleri de kız sanmaktır.
abazanlığın azgınlığın dibine vurmuş yazardır. Acılen yemeğıne şap konmalıdır.
abazanlıktan düz duvara tırmanacak duruma gelmiş yazar davranışıdır. aman uzak durunuz.*
(bkz: ne yani kız değil misiniz)

tanım: hayata ve sözlüğe toz pembe bakmaktır.
"aksi ispatlanana kadar her yazar kizdir." mottosuyla yasam bulmus yazar davranisidir... aksi cikinca insan yikikliyor biraz ama olsun.. risk almadan olmaz aga bu isler... ne demis bir buyuk insan.. no pain no gain.. bir de no woman no cry var ama onu s.ktir et simdi.
insanın fikri neyse zikrinin de o olması.
tehlıkelı gözü dönmüs yazar uzak durun.
her sizli bizli konuşani kız, sanan zihniyetlerin son ürünüdür..

x+selam nbr
Deniz- iidir tşk. siz nasılsınız.
+mamut koş kız düşürdüm..!!
+nerden ?
-ist. siz?
+bende istanbul gerçek yaşamda buluşabilirmiyiz canım.*
-Erkeğim lan ben..!!
+mamut gelme kız dönme çıktı..
(bkz: her yazara yazmak)
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: allahıma kız la bu)