1. 2.
    (bkz: evet)
    5 -5 ... ssoren
  2. 2.
    Hayir.
    Mesela sadaka verirsin sevapkar olursun.
    11 -1 ... hanimefendi zuleyha
  3. 3.
    ne verdiğine bağlı.
    -1 ... jessie
  4. 3.
    Vermek, dediğimiz kavram, seksi, kadının aşağılandığı bir eylem olarak görenlerin kullandığı bir kavramdır.

Seks, iki kişiyle yapılan bir eylemdir. (Penetrasyon) Dolayısıyla kimsenin kimseye bir şey verdiği yoktur. iki kişi de, hazları için bu eylemi yapar. Seks, erkeğin kadından faydalanması kadar, kadının da erkekten faydalandığı bir eylemdir. iki cins de, kendini tatmin etmek için karşı tarafa muhtaçtır bu olayda.

Namusu ve şerefi vajinada aramayın.
    7 -5 ... petit homme
  5. 4.
    kim verir. bilmem ama. başkası adına söylemem gerekirse keşke yabancı dil yani rusça bilseydim de esmerlik ve zayıflıkla taş gibi kadınları götürseydim. ki ben kendi adıma şunu söylerim. tokatçılık bir güç unsuru olmalı, sağlam tokat kadının kalbine çalmakta ilk etken olabilir......
    ... ipman1
  6. 5.
    Zaman zaman motor ifadesini de kullanıyor halk. Ama neticede evet orospudur.
    1 -3 ... hot male
  7. 6.
    Kavramların içini boşaltmaya çalışmayın gençler. Zina yapan herkes orospudur. Erkeğide kadınıda.
    1 -1 ... soguk iklim adami
  8. 8.
    orospu anlamını yitirmiş bir kelimedir. "seks emekçisi" demek daha betimleyicidir.
    ... monk of monkmountain
  9. 9.
    Bir soru cümlesi.
    Her verene tabi ki orospu denmiyor ama uzun bir ilişkiyi bitirdikten sayılı günler sonra kendini siktirene, hayatla hiçbir alakası kalmayıp tüm işi gücü sosyal medyada tokmakçı arayana, mekanlarda 3-5 story ve içki için vurdurmayı kabul edenlere evet orospu deniyor.

Sağlıklı cinsel hayat bildiğin, tanıdığın kişilerle olur. 2 gün konuştuğun, 2 içki ısmarlayanla değil.
    11 -3 ... alkolik oldum
  10. 10.
    Hayır. Orospu, para için gayrimeşru ilişkiler yaşayan kadına denir.
    1 -1 ... selia