1. 1.
  her kurt potansiyel pkk lidir başlığını gördükten sonra aklıma gelen ve bir kürt olmama rağmen kurmaktan çekindiğim ve asla kimsye söylemeyeceğim cümledir.

  tecavüzcünün ırkı olmaz çünkü. ırkı için tecavüz etmez biri birine. ölü terörist olmadığı gibi.
  evet bir çok türk bu kavramlardan çakmaz ama bir çok türkte çok zekidir ve bu kavramları bulmuştur.

  demek ki sorun ırk değil. sorun cinsiyet değil. sorun bir ırkı aşağılamak ve onu damgalamaktır.
  yoksa diğeri daha kolay olanıdır. bir tacavüzden ötürü bir ırkı suçlamak bayağılık ve adiliktir.
  bunu yapacak değilim. hemde hak edenlere bile. hak edenlerin az olduğunu bildiğim halde.

  (bkz: benim hala umudum var)
  21 -17 ... kendime donmeye artik cok gec
 2. 2.
  "türkiye'nin penisi tsk" deniyordu, tsk'nın gücünü kimden aldığına bakmadan. işte bu zihniyet, "her türk potansiyel tecavüzcüdür." zihniyetidir. bir-iki kişinin yaptığı şey, dışarıda "f**k u, turks!" olarak algılanmakta, ama bunu yapanın kendi milleti olmadığını bilenler bile bütün milleti aşağılamaktan geri kalmamakta.

  sonuç ortada a.k.
  1 -2 ... sonkuzu
 3. 3.
  her kürtün potansiyel pkk'li olmasıyla eşit derecede doğru veya yanlıştır.
  5 -3 ... garfield
 4. 4.
  (bkz: çaktırma)
  ... murat 131ini satan erdener abi
 5. 5.
  yanlış önermedir. her türk potansiyel masturbasyon ustasıdır.
  -1 ... mrtbarcaa
 6. 6.
  TC yasaları açısından doğru bir önermedir.işi budunsal duruma getirirsek Türklerin içinde özellikle Kürtler,Abazhalar ve Araplar önemli bir potansiyel taşırlar. Dr.Cem Yılmaz'ın dediği gibi "Hayvan gibi"dirler.
  -1 ... oz9u12
 7. 7.
  yanlis bir onermedir.
  ... mutlulugun ta kendisi
 8. 8.
  türkleri ve türklüğü aşağılayıcı bir önerme.
  tamam cinsel yönden aç olabiliriz, her bikinili karıya balıklama atlamaya çalı$abiliriz ama bizim de bir gururumuz var, en basitinden türk gururu..
  edit: $imdik bu entry'e neden oeeh verirsin ki? yoksa her turk potansiyel tecavuzcumudur gerçekten.
  -1 ... h4pp3n
 9. 9.
  doğrudur, her insan potansiyel bir tecavüzcü olduğuna göre her türk de öyledir. buna karşı çıkanlar o tecavüzcülerin doğuştan mı tecavüzcü olduğunu düşünüyorlar acaba? heryerde insanlar normal doğuyor da türkler de ise tecavüzcü geni mi yüksek ki burada bu olaya daha çok rastlanıyor? bu sadece sosyal ve ekonomik yapımızın geldiği noktadan kaynaklanan bir durum ve o kişinin yerinde ben veya dünyanın herhangi bir yerinden bir başkası olup aynı hayatı yaşasaydı, onun da bu suçlama işleme olasılığı aynı derecede yüksek olurdu. bu nedenle ki türkler veya herhangi bir ırkın bir evladı her zaman potansiyel bir tecavüzcüdür. suçlu bence o insanı verdikleri oylarla kapalı ve tabularla dolu bir ortamda yaşamaya mahkum bırakanlar, bir ucuz işçi haline getirip hayatını altüst eden, bu ucuz işçinin emeğini sonuna kadar sömüren tüm ülkeler ve bu ülkeye zararı dokunup kültürümüzü bu denli yozlaştıran her kimse odur. türklüğümden utandum "excuse me" diye bağıran zihniyet önce bu suçluyu kimin yarattığına, biz sokakta rahat gezemezken yokolan gençliğimizi kaymağını kimlerin yediğine bir baksın belki kendine gelir.
  ... tenpura
 10. 10.
  tck 301. maddesine göre suç olan önermedir.
  4 ... vurursa gol olur