bugün

anlatsaniza, siz daha iyi bilirsiniz, her 10 sakirtten kacini badeliyorlar?
Adamlar din düşmanı öle tek tük olayları bekliyorlarki her akp li biriyle söz kavgasına girdinde koz olarak kullansın onlar neyin ne oldunu senden benden daha iyi biliyorlar merak etmeyin din düşmanlığı gözlerini kör etmiş sadece
Ve sunada eminim bunların ağzına sakız veren o numunelik olaylarında arkasında bunların adamı vardır kesin koz olarak alçak yaa o olayı papağan bey sürekli onu soler durur..
Bir de badeleyenler var tabi hepsi badelenmiyor haliyle zira bu olayda 2 taraf olması gerekli.
Arada bademlenenlar de var hepsi badelenmiyordur herhalde yuh tren yapmıyorsunuz di mi lan.
Şu bilgi cağında, insanların hala tarikatlara ihtiyaç duyması, anlaşılır gibi değil. Tüm bilgi ve ıçerik, cep telefonumuzun içinde zaten. Eskiden bilgiye ulaşmak bu kadar kolay değildi. Tarikatin belki o dönem de, bir islevselligi vardı ama bugün artık yok. Üstelik bir çoğu lağım çukuruna, şirk yuvasına dönmüşken.
Çoğu kişi menfaati icin buralara katılıyor. Masonluk gibi tarikata giren de makam mevki servet sahibi olabilmek için giriyor.
Badelenmese bile badelenme potansiyeli var seyhin şıhın insafına kalmış.

Bir de finansal badelenme var tabi beleşe çalışmak şeyhin giderlerini karşılamak gibi.
bunun istatistiği üzerine çalışmakta fayda var. yüzdeyi ben de merak ediyorum.
Doğru bunlar badelenince seviye atlıyorlar. hepsi badelenseydi ortalıkta uçan müritler görürdük. Mürit uçmaz şeyh uçurur.
Badeleme sadece cinsellik mi?
Paranı, inancını, Dünya görüşünü, insanlara çevreye ailene topluma devlete yasalara moda anlayışına giyimine ahlâk ve etik değerlerine konuşmana davranışına umutlarına hayallerine geleceğini vs senin yaşamda ki varolmanı badeliyor tarikatlar cemaatler.

Kur'an kurslarında vakıf dernek yurt adı altında tarikat cemaat yuvalarında (istenirse yüzlerce örnek verilebilir) 9-10 yaşında kız erkek çocuklara veya yetişkinlere yaptıkları tecavüz gibi bana da tecavüz etseler dikilen sadece popom mu olacaktır?
Bana tecavüz etmeseler bile yok olan hayatlar gelecek hayaller umutlara yapılan tecavüzleri anlatsam da anlayacak beyin yok sizde.
Örn: fetö, insanların hayatını yok etti ki fetö yüzünden mağdur olanlara zerre kadar acımıyorum. Zamanında fetö kıçı yalayanlar bize islam din düşmanı diyordu.
Ya da menzilciler, süleymancı ya da nakşibendi veya nurcu vb kesimler hepsi birer din holdingleri ve din baronları olmuş.
Deniz feneri veya faizsiz kazanç diyerek söğüşlenenlere de değinmiyorum.

Sadece badeleme popondan değil yani...
Badelenmiyorsa badeliyordur.hem illa fiziksel badelemek değil manevi madelemekte olabilir.
tarikat = badelenme

islam = dört kadınla evlenme,

osmanlı = oğlancılık.

sığınmacı = düşman

köpek = itlaf

bazılarının beyni basit bir bilgisayar programı gibi çalışıyor. x = y. bunun dışında bir gerçeklik olamaz. onların beynini alıp filmlerdeki gibi dünyayı saran bir bilgisayar programına bağlasan ( mesela terminatör 3 teki Skynet )dünyada tek bir canlı bırakmazlar. sosyal hayat böyle bir şey değil. Her şeyin iyisi de var kötüsü de. Şimdi yollarda otobüs kazaları oluyor. Metro turizm 'in otobüsü kaza yapıyor. Ondan sonra kimse metro turizm den bilet almıyor mu? Alıyor, çünkü kazayı bireysel görüyorlar. Şoför ün uykusuzluğu vs.

tarikata isteyen girer isteyen girmez, ama şeytanlaştırmak, her tarikatçıya homoseksüel muamelesi ve iması yapmak bunlar yanlış ve vebali var. benden uyarması:

Not: Tarikatlar ile en ufak bir alakam yok. Olsa bile bu kimseyi ilgilendirmez.
cümledeki acizliğe bakar mısınız?!

her tarikatçıyı badeleniyor sanmak...

Yani demek isteniyor ki, evet, badelenme olayı var ama hepsi değil.

tü sizin kalıbınıza!

ayrıca belki cinsel olarak "hepsi" badelenmiyor ama beyin olarak hepsinin badelendiği kesin.
Vardır bir sebebi.

Üstelik yukarıda ifade edildiği gibi, badelenme var badelenme var...

(bkz: tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması)

Hadi onu geçelim. Ulan iblisler, tarikatçı dediğin bir tek kendi diniyle ilgili olsa sallamayalım. Bu terör örgütlerinin devlete sızıp, torpil yapıp, kendilerinden olmayan samimi Müslümanlar dahil herkesin hakkına girdiğini bilmeyen mi var? Bunların birbirlerine bile tahammülü yok. Kaç kere silahlı çatışmaya veya pata küteye girdiler. Medine'de bile birbirlerinin otellerini bastılar. Hadi onu da geçelim, sayısız tarikat içi cinayete ne diyeceksiniz?

Not: eksileyip, iki kelime cevap yazmadan kaçmaca ha boklu götü badeli yobaz? Hani cihat? Madem sen hak yoldasın ben batılım, neden cevap veremiyorsun? Neden yazdıklarımı yalanlayamıyorsun? Hadi buyur da görelim.
ayıp etmişler. % 50 si falandır.
Beni sikmediler diyor.
Oysa beynini sikmişler işte!
her tarikatçı yüzde yüz badelenmektedir. eğer bir tarikatçı şeyhinin kendisini badelemesine izin vermezse direkt tarikattan şutlanır. şeyhe koşulsuz biat vardır. biat edeceksin ve badeyi yutacaksın. sorgulamak yok! sadece itaat etmek var! ne kadar çok bade o kadar çok cennette huri. anladınız siz onu..
Ruhen badelendikleri kesin.

Şu dünyaya 1 sefer gelmişsin senden hiçbir farkı olmayan bir adama tapıyorsun.
e bazıları da badeleyen tarafta olmalı zaten.
yanılgıdır. şeyhin de canı var. çirkinler sadece karısını kızını badelettirebiliyor.
Maddi ve zaman badelemesi de var.

Kalkıp herifin ayağına gidiyorsun.
sorun her tarikatcının badelenmesi değil. sorun her badelenin o taraftan çıkması. ama o tarafta olup da bu tip bir davranışı saçma bulan da illa ki vardır.
Bir de videoya kaydediyorlar. Çoğunluğu böyle. Kendi gözümüz, kulağımız varken sana mı inanalım?
Aynen öyle sanmak cahilliktir.badeleyen de var.