1. 1.
  beni hayretler içerisinde bırakan hadise. ya dostum yok ki 1 tanede şahine binen. ne bilim fiat albea ya binen. hep son model bmwler mercedesler. nerden buluyorsunuz sevgili bayanlar? suyun yolu nerde ? söyleyin bizde alalım birkaç tane cip.

  garip bir edit: anlaşıldı uludag sözlükte yazar olan bayanlarmış. çok hoşuma gidiyor eksi vermeniz. eksi verin bana. eksi eksi eksi. yeahh.
  56 -82 ... efsane yazar
 2. 2.
  islamiyet insanı fakirleştir sözüne cevap olsa gerek. Ayrıca orantının ters yonde oluşuna şahitim fakat hiç gocunmadım hepimiz aynı memleketin lacivertleriyiz, sen hangi memleketin lacivertisinde gocundun acaba ?
  7 -3 ... zalayeta
 3. 3.
  her türbansız bayanın altında son model cip olması kadar normaldir, o kadar doğruluğu vardır.
  5 -1 ... tuzaktan kumanda
 4. 4.
  türbanlı kişiye tepeden bakanların, ona her şeyi çok görenlerin aforizmalarından bir örnek.
  10 -5 ... la maison bleu
 5. 5.
  yolda yürüyen yada otobüse binen türbanlı görmemiş kişinin hedesidir. yazıktır.
  10 -2 ... papaver somniferum
 6. 6.
  allah'ın 'yürü ya kulum' demediği bayanlardır. hepsi olmasada sayılarının arttığı doğrudur.
  3 -3 ... fikrimfirarda
 7. 7.
  müslümanım diye geçinen insanların altında olmasından ziyadesiyle daha makbul bir durumdur. ayrıca türbanlıların cip gibi bir vasıtaya binmeleri neden bu kadar bir insana batar anlayamadım. hadi bunu geçtim neden böyle bir başlık açılır. zenginin malı züğürdün çenesini mi yorar? yoksa "ulan bunlar müslümanım diye geçiniyor alttan alttan bizi sömürüyorlar bu akp de işini biliyor ha kahrolsun tayyip" moduna geçmek için mi? illa çamur atılacak ya, saldırın anasını satayım. nereden vuracağınızı şaşırdınız.
  5 -8 ... stopthemachine
 8. 8.
  mhp nin iktidara gelmesiyle şoför koltuğundaki tip yerini ülkücü bıyığı olan gence bırakacaktır.
  3 -3 ... cliffburton
 9. 9.
  son model bir cip olarak rahatlikla soyleyebilirim ki uzerimde turbanli bir bayan yok. ha baslik zaten her cipin uzerinde turbanli bayan oldugunu degil, her turbanlinin altinda laik bir son model cip oldugunu soyluyor. bu da gosteriyor ki benim uzerime binecek turbanli bayan kalmamis. eger kalsaydi, mutlaka uzerimde olurdu, demek ki hepsi daha onceden ciplenmis.

  aslinda bir ihtimal daha var, belki de her turbanli degil de bir kisminin altinda cip vardir, benim gibi son model olan.

  olayin bir de farkli bir yani var, fatih taraflarinda olanlariniz muhakkak denk gelmistir, ben son model beyaz, caf cafli cantlari olan bir mercedes'ten inip yanindan gecen servis aracina, arabasini cizmemesi icin kaldirima cikmasi gerektigini soyleyen, boyunun 1/3u uzunlugunda sakali ve kendisini gorunce neredeyse imana getiren bur cuppeye sahip, asasini arabanin sag on koltugunda birakmis bir haci gormustum mesela. araba da spordu bu arada, sadece on kapilari var. biz tabi servis araciyla aksam isimizden evimize gidiyoruz. sucumuz da asa tasimamak ve cuppe, sarik, sakal gibi aksesuarlarla kendimizi donatacak kadar imanli(?) olmamak. eger olsaydik, bizde de ayni arabadan olurdu, aynisi degil tabi ben 4 kisilik bir araba isterim, kalabalik bir aileyiz de. amin.
  2 -4 ... reanarchy
 10. 10.
  akp hükümetinden sonra gücün el değiştirmesindendir.
  6 -4 ... ucuben