bugün

tipik dikkat çekmeye çalışan insan davranışıdır.asık suratlı takılır,selam verirsiniz dert anlatmaya başlar.uyku düzeni bozulur depresyon der,başı ağrır depresyondadır,en ufak sorunda depresyonu bahane eder.uzak durulmalıdır.
yurdum insanının hastalık terminolojisi.burnu akınca grip olmak gibi bişi.depresyona girmek o kadar da kolay bi durum değildir.depresyon aslında hormonal bir sorundur.bir kısım bezler faaliyetlerini gerçekleştiremeyince depresyon tanısı konulabilir.bunun için çeşitli testler yapılmaktadır.
depresyona girmek isteyen kişinin sanısıdır bana göre.. depresyona gireyim de herkes bana baksın, benle ilgilensin.. depresyon böyle birşey değildir ne yazık ki..
birileri çıkıp depresyondayım unutuldum derse yurdum insanı da depresyonu hemen girilip, çıkılabilir birşey sanar tabii ki..

(bkz: bi arkadasa bakip cikicam)
hayatında büyük bir depresyon yaşayan kişinin bu depresyon anında yaşadığı duygularla uzaktan yakından her karşılaşında ,panik olup tekrar depresyona giriyor olduğunu düşünmesidir
bir aralar böyle bir moda vardı sanursam gençlik arasında.depresyona girme modası millet girip girip çıkıyordu nasıl şeyse o...
(bkz: allah akıl fikir versin evladım)
(bkz: kapitalist toplum hastaliklari)
depresyonun ne demek olduğunu bilmeyen insan davranışıdır.yine doksan karakter sınırlaması nedeniyle daha çok açıklanması gereken insandır.
orta 2, orta 3, lise 1'deki tiki kızların her sevgilisinden ayrılınca yaşadığı, içinde bulunduğu duyguyu, depresyon sanması, dikkat çekmeye çalışması. (bkz: kendini duygusal yoğunluktaymış gibi göstererek her şeye ağlayan kız modeli)
depresyonu bile piyasa olmuş zat-ı muhterem alışkanlığı..
depresyonun nasıl berbat ve ne kadar uzun bir ruh durumu olduğunu bilmeyen insanların gerçekleştirdiği eylemdir.
(bkz: depresyonda olmayı madah sanmak)
depresyona doğru emin adımlarla yol almaktır.
insanın kendi hayatını zehir etmesine sebep olabilendir.
Valla illallah ettim.

" ya sevgilimden ayrıldım, sürekli çikolata yiyorum, şişmanladım, depresyondayım"

Hayır kuzum. Sen büyük boy ergensin. 1 hafta sonra yeni sevgili bulacaksın.

" abi yataktan çıkmıyorum, evdeyim sürekli, içimde Bi sıkıntı var, depresyondayım"

Evet kardeşim. Sıkıntı geçince de depresyon bitecek dimi. Doktorlar boş yere diyor, depresyonun tam tedavisi yok diye.

Şu yaşadığınız her sıkıntıyı, her moral bozukluğunu, böyle karanlık bir hastalığa bağlamaktan vazgeçin.
Beni ellerimi gögsüme sokup gögüs kafesimi ikiye yarmak isteyecek kadar bunaltan daraltan afakanlar çöktüren şey.

Psikolojim bozuk
Depresyondayım

Gerçekten bunları yaşayan insanların yaşam kalitelerini gördükten sonra kendilerini sahip olmadıkları bi rahatsızlıkla acındırıp ilgi points toplamaya çalışan insanlara diyecek tek şey kalıyor

bi sıçsan geçer
güncel Önemli Başlıklar