bugün

öncelikle:
(bkz: ben burada tespit yaptım)
her onunla konuşan erkeğin ona asılacağını sanan kızdır bu aynı zamanda. sevgilisi olduğunu belli etmek için çıldırır adeta, muhabbete illa bi' yerden sevgilisini katar. bunu bilinçsiz yapanlara tabii ki bir şey denmez ama özellikle yapanlar var ki adamın sinirlerini yerinden hoplatır. her konuştuğu erkeğin kendisine asılacağını düşünmek ise tamamen ego patlaması olarak nitelendirilebilir.

bazı erkekler tarafından rahatsız edilmiş olabilir bu kızımız ama her erkeğin de aynı şekilde davranmayacağını aklıselim olan her insan bilir. hayal kırıklığına uğrayacaksın bu gerçekle yüzleşince ama diyeceğim o ki her soruya sevgilim cevabını veren kız: aslında kimsenin sana asılmaya niyetlendiği yok. erkekler de seni arkadaş olarak görebilir ve cinsiyetinden dolayı kendini farklı görmen tamamen acınası bir durum.

bu kıza örnek vermek gerekirse eğer:
yer: formspring.

+seni en çok güldüren kişi?
-sevgilim.

+telefonda konuşmayı sever misin?
-severim ama sevgilim konuşmayı sevmiyor. keşke sevse :(

+en çok sevdiğin kişi?
-sevgilim.

+telefonuna mesaj gelse kimden gelmesini isterdin?
-sevgilimden. iyi insan lafının üstüne attı bile =)

bu soruları soran ne benim ne de cevap vereni tanıyorum ama genellemeye dahil olduğunu söyleyebilirim.

son olarak ise: her erkek abaza değildir, gramlık etten başka şeylere değer veren de erkekler vardır. görmek için yeter ki egodan vazgeçip kafanızı çalıştırın.

edit: imla. saftrix e teşekkürker.
"bütün erkekler bana yazıyooo" diye düşünür kızımız ve bir korunma tekniği olarak bunu geliştirmiştir. daha iyisini beklememek lazım. arkalarından hapşırsan "sapık" diye bağaran bir zihniyete sahiptir çünkü.
sevgilisi olmayan ama inatla kendisini karşısındakine matah bir şeymiş gibi gözteren kızdır. kaale alınmaması gerekir.
sevgisinden çok emin olan ona deli divane aşık olan kişidir,sanki dünya onsuz hiç çekilmezcesine yaşar kendini belirli kurallar çerçevesinde yargılamaya başlar o gittiğinde kendini alkol bira vs gibi içkilerle ve yerine koyacak başka adamlarla tatmin etmeye yarayan kişidir.