1. ?.
  ingilizce bilmedigi halde slow bir ingilizce sarkida tribe giren insan modelinden daha mantiklidir.ancak genel olarak bakildiginda kulliyen mantiksizdir.
  3 ... looser
 2. ?.
  aynı zamanda ağzından sigarası eksik olmayan insan modelidir
  3 ... plug in baby
 3. ?.
  cok mutluyken slow bi sarki basladiginda kendini sikip zorla aglamaya calismalari da apayri bi ozellikleridir
  3 -1 ... bilmem
 4. 1.
  oehh dedirten insan modelidir. her sarkıda elini cenesine dayayıp uzaklara bakarak düsünecek acı seyler yasamıs her ic gecirisi bir sevgilisine tekabül eden yapmacık hüzünlü insandır. sarkı ya da söz önemli değildir melodi yavsladığında tribal enfeksyon hemen nükseder ve pozisyon alınır. hatta tavırlar hafif agresiflikle süslenir ki mizansen bozulmasın.

  bu insanlara hababam sınıfı müziğinin bir yavas bir hızlı sekli dinletilerek bas gelinebilir. bir hüzün bir neseden doğan duygusal catlama bünyeyi bertaraf eder.
  1 ... sosyoklon
 5. 2.
  genelde pek hazeldilmeyen insan modelidir. kendini uzmek icin zorlayan, bir nevi sirf uzgun olmak icin uzulen insandir, fazla ben merkezcidirler, cevrelerine "bakin nasil da uzgunum, aaah ah, ben neler cektim de boyle boynu bukuk oldum" imajini vermeye calisirlar. ha bi de bu sahte uzgunluge kanip bunlara ilgi gosterirseniz iki dakka icinde ruh halleri degisir ve kahkaha atacak forma gelirler.. uzak durulacak insan modeldir, uzak..
  2 ... myfairbaby
 6. 3.
  (bkz: su damacanasini kafasina diken insan)
  2 ... bl
 7. 4.
  aynı zamanda (bkz: sadece metallica dinleyip metal seviyorum diyen tipler)den olması muhtemeldir.
  ... berbay
 8. 5.
  melankolik insanlardır kendileri. tribe girmek için yer arayan ve bunun en kolay yolu olarak slow şarkılarda derdine derman bulan şahıslardır. *
  ... insomniac
 9. 6.
  melankolik insanlar haricinde bu tribi yasayanlara acısı taze insan denir. durum sevgilisiyle ayrılmasının ustunden cok gecmemis olarak tespit edilmis ve tarafımdan onaylanmıstır.
  ... alpiyestigin
 10. 7.
  bazen de havaya girip cep telefonun tuşlarını rastgele basmak suretiyle ışığını yakıp kolunu kaldırarak telefonu müzigin ritmiyle senkronize bir şekilde sallayan insandır.
  1 ... haken