bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    intikam için dönmüş eski bir yazar.
    2 -1 ... can sikacagi
  2. 2.
    Aramıza girmiş geyik uzmanı yazar. Sakin sakin yazıyor. Dikkatimi çekti eski arkadasa benzettim değilmiş. Nesildas yazar.
    2 ... promer
  3. 3.
    bana özel mesaj atın, ne olur ne olur yalvarıyorum mesajı algısı vermiş yazar.

ulan şu sözlükte bir tane de mi kaliteli insan yok ya çekip vuracağım kendimi şimdi.

bir yazar.
    -3 ... 1618 lll v x 7
  4. 4.
    ya ben bihter'in tavrını çok sevdim.

pasif agresif böyle hafif kinci, son derece şişman vs; senle çokzel dedikodu yapılabilir.

her sey bihter mi
    8 ... greawraimcalhawi efendiniz
  5. 5.
    Sınavda tercih vermeyi tercih etmeyip sınavda hedefleri olan yazardır. Evet.
    4 ... system victim
  6. 6.
    her sey bihter mi
    10 -1 ... georgeborclu
  7. 7.
    her sey bihter mi
    7 -2 ... lord marcus amoralist premses
  8. 8.
    beynine güvenmediği için sağa sola sataşarak, tanımadığı kişiler hakkında atıp tutarak kendini ispat etmeye çalışan yazarımsı.

biraz kişilik sahibi olsa, tanımadığı halde nick altıma gelip saçmalamazdı. ama bu hareketini normal karşılıyorum. zira kompleksli kişilerin, ata sporudur nefret kusmak. siz siz olun, eğlenceyi bunlar gibi başkasına sataşmakta bulacak kadar aciz ve sığ beyinli olmayın.
    3 -7 ... hexa gram
  9. 9.
    insanda ister istemez kaç para ulan bir bihter diye bağırma isteği uyandırıyor.

Edit: yazarmış.
    2 -1 ... annesininminikkusu
  10. 10.
    Şahsıma yönelttiği alaycı tavırdan ötürü donuza eklediğim değerli yazar. Saygılar...
    2 ... legend of the stranger