1. 1.
  amerikan filmlerindeki polis prototipini benimsemiş polistir. mesai arkadaşları gayet normal şekilde çay, simit, poğaça eşliğinde kahvaltısını yaparken, bu arkadaş starbucks'tan kahvesini, diğer taraftan donut alıp arkadaşlarının şaşkın ve alaycı bakışları altında yer. hatta bazen yakaladığı suçlulara haklarını bile okuyacak raddeye gelenler görülmüştür.
  5 -2 ... cerquanne
 2. 2.
  bilgi almak amacı ile soru soran vatandaşa "burda soruları biz sorarız" diyen kurtlar vadisi etkisi altındaki polisin, kurtlar vadisini yayına ara vermesi sonucu amerikan filimlerine yönelmesi ve kendini kahve ve donuta vermesi.
  1 ... antisosyal
 3. 3.
  böyle bir tipe ancak (bkz: lanet olsun dostum derdin ne senin) denir. "o koca kıçımın kafamdan buyuk olması, bu yuzden siyah popomu öpebilirsin" şeklinde yanit gelebilir. yani belki hani olmazda, olursa diye.
  2 -1 ... dtmellobellocello
 4. 4.
  her akşam tiner çekip kapkaç yapan türk suçlularını yakalayamaz
  (bkz: sana haklarını okuyorum)
  (bkz: al bunu içeri al al al al)
  ... hala yesil
 5. 5.
  film gibidir kendisi. bunun dürüm yiyip, şalgam içen modeli de vardır. bide bunlar yövmiye hesabı çalışırlar.
  -1 ... jolie puister
 6. 6.
  radara yatarken happy meal sade tip hamburger vardır ellerinde. ama yanlışlık şudur ki türk değildir bu polisler. danıt ve kahvelerin pahalılığı günümüzde bilinmekle beraber bir termos çay ve bir adet simittir türk polisinin kahvaltısı. öyle ki simidi radara yattığın arkadaşınla paylaşabilmenin sıcaklığı danıtta yoktur. partnere bir plastik kap kahve yerine sıcak termostan dökülen çay ikram edilir.
  1 -1 ... the vali