bugün

sıcak bir şeyler içene kadar çekilen işkencedir. özellikle sigara içen insanlar maruz kalır.
Müzdarip olduğum konudur. çok sık sigara değiştirmekten kaynaklandığını düşündüğüm olay.
gece yatarken odayı havalandırarak ve boğazı temizleyerek yatıldığında sabahları artı bi etkisinin olacağını düşündüğüm geçici rahatsızlık.
soğuk algınlığı, grip ve nezle gibi kış hastalıklarının semptomlarından birisidir. soğuk içeceklerden kaçınmak ve c vitamini içerir besinler tüketmek yarar sağlayacaktır. sigaradan da uzak durulmalı elbette. *
Bugün de başıma gelen olay ve suan hastayım.
Kronik bademcikle alakalidir.
Burunda et olma ihtimali yüksektir.
Genwlde böyle durumlarda bademcikler alinir.
Nerden mi biliyorum?
(bkz: bir kaynak olarak tecrübe)
Akşam yatarken bir bardak sıcak süt içince olmayan uyanma çeşididir.
bademciklerin doktora gösterilmesi hatta doktorda bırakıp eve gelinmesi gerektiğinin belirtisidir.
kış gelmesiyle başlayan ağrı.
Gastroözefagal reflü olma ihtimali yüksek ama kesin tanı içln muayene edilmesi gereken semptom.
son günlerde sürekli farklı sigaralar içmek zorunda kaldıysanız...
her gece her gece oral yapmanın verdiği erezyon.
Alerjiye yorumlanan ağrı.

Ben yutkunamıyorum arkadaş bu ağrı değil aslında acı. Bir ara yine böyle olmuştu 1 hafta falan sürüp geçmişti. Şimdi de 2-3 gündür çekiyorum bu acıyı.
geçmiş olsundur.
Sigara kullanmıyorum benim de ağrıyor. Reflü var burunda da eğrilik olduğundan az nefes alma var varoğluvar.
görsel

(bkz: sigarayı acilen bırakmalısın)
bol bol c vitamini al, sıcak ıhlamur ayrıca bol limonlu çorba iç.
Burun solunumunu engelleyen ağızdan nefes almaya mecbur eden bir rahatsızlık belirtisi olabilir.
Gece su içme arası verirsen güzel olur. Ilık su olsun ya ıhlamur vs. ( saat susuz kalma.
Rezil bir şey. Şu aralar pek yaşamıyorum çok şükür.
her akşam ıhlamur içilmesini öneririm.
Senin çaren boğaz nakli.
her gün farklı farklı sigara içersen başına gelecek durum.
Her sabah işe gitme ağrısının binde biri etmez.
Reflü geliyor dikkat çok yiyip yatma, yüksek yastıkta uyu.