1. 1.
    çorum'da 1. sınıfa giden 6 yaşındaki zeynep kızımızdır.
    minik zeynep okula geldiğinde her sabah atatürk'ü öpüyor ve ona el sallayıp derse giriyor.
    https://streamable.com/xjdku

maşallah 41 kere cumhuriyetin zeki ve tatlı kızı...

edit: bunun adı sevgidir salak siyasal islamcılar, ne putu, ne putlaşması.
    sevgi... siz bilmezsiniz.
    23 -27 ... tengir budun
  2. 2.
    Putlaştırmada zirve, hangi ana baba bunu böyle çocuğa empoze etmiş.
    9 -11 ... expected3
  3. 3.
    sanki ibadet ediyor aq. her sabah öpmek falan put mu bu. atatürkü putlaştıran zihniyetin çocuğudur. Allah akıl fikir versin ne diyim aq.
    8 -5 ... kazangap
  4. 4.
    Gelişimsel anlamda zararlı olan durum.çocuğun psikolojisini de düşünmek gerek.
    6 -3 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    vatan ve millet sevgisiyle büyüyen, 6 yaşındaki kızdır.

6 yaşındaki kıza bile cinsel istek duyan, türban takan siyasal islamcı militanları kudurtmuş belli ki.

he yarram. kendisi put. 6 yaşındaki kız da ona tapıyor. günlük ritüeli de öpmek.

havlamaya devam. babanız atatürk.
    3 -11 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.
    işte bu tarz çocukluktan itibaren şartlandırılan bir insanın tüm düşünme ve sorgulama yeteneğini elinden alırsınız, ulaşılamaz aşılamaz gösterirseniz bir insanı nasıl daha ileri gidip gelişeceksiniz sonra cumhuriyet neden bir Fatih bir mimar Sinan bir Mustafa Kemal yetiştiremiyor diye hayıflanırsınız. ( Mustafa Kemal de bir Osmanlı paşasıdır ve Osmanlı sisteminin sonucudur )
    -4 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    günde beş vakit anlamını bilmediği duaları hipnoz olmuş bir şekilde okuyanlar, kabenin etrafından bir puttan farksız bir şekilde dönmek ve onu öpmek isteyenler rica ediyorum bu çocuğa ve ailesine "putlaştırma" üzerinden yüklenmesinler. tengir'le gülüyoruz eğleniyoruz ama ne alaka putluk aq? atatürk sevgisi bizi kudurtuyor desenize?
    1 -11 ... yikanmak istemeyen cocuk
  8. 8.
    Helal olsun o kizi böylesine sevgiyle yetiştirebilen ailesine. Böyle tatlı çocukları, onların o güzel ailelerinin varlığını görmek çok duygulandiriyor beni. Böylesine güzel çocuklarla dolsun artık bu ülke.
    4 -2 ... kotlin
  9. 9.
    (bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
    1 -1 ... zall bana hep abi der
  10. 10.
    erdoğan'ı öpseydi kemalistler yıkardı ortalığı. evet.
    1 -2 ... caranthir