1. 1.
    Ayda 1200 adet yapar ki bu da aylık zeytin masrafının ortalama 4 kg tüketim ile 100 tl olduğunu gösterir.
    Vay be elektrik faturası gibi.
    1 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    mevzuyu abartmıştır. zeytinin ve yağının faydaları düşünüldüğünde her gün biraz yemek güzeldir aslında, ama 40 adet te biraz fazla kaçmış sanki.
    1 -1 ... usualsuspects
  3. 3.
    koca göbekli bir şişkodur. götü de büyüktür.
    2 ... borulce
  4. 4.
    Beraberinde yediği ekmek sayısı muammadır. Zeytinliği vardır, yoksa her sabah 40 zeytin adalın ocağını söndürür.
    2 ... since1980
  5. 5.
    canan hanım siz misiniz?
    her sabah 40 tane zeytin yiyen insan
    3 ... lagavulinvebazlama
  6. 6.
    % 13 tuzlu klasik kurulum salamur zeytini günde 40 tane yerseniz, birgün aniden tansiyon fırlayıverir. Tuzlu zeytin bu leblebi çekirdek değil. Halbuki bu oran ab de % 5-6 dır. Avrupa zeytin yiyeceğim diye tuz yemez. Canan apla bunu söylemez ama türkiyede hatırı sayılır miktarda yani hücceten yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasından ölüm gerçekleşmektedir. O beyaz fabrikasyon tuzlar, tuz değil beyaz zehir. Beyaz ölüm. Hepsi kimyevi doğal değil. Kalp damar böbrek hastalıklarının baş müsebbibi.

Yeyin yeyin afiyetle yeyin..!
    3 ... gazeloglu
  7. 7.
    leş gibi osurur.uzak durmakta fayda var.ayrıca motoru bozmasıda muhtemeldir.
    ... prescott
  8. 8.
    çekirdekleriyle destan yazıyor olabilir.
    ben 10 zeytinle ismimi yazıyorum.
    1 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    gözleri palamut gözü gibi boncuk boncuk olmuş insandır. afiyet olsun ne diyelim abi. sabah saat 9 da "5" poğaça yiyip saat 11 civarında "midem kazınıyaa" diyen insanların olduğu ülkede normal.
    5 ... mel mel bakan gibson
  10. 10.
    hz muhammed(sav) e göre günde yedi tane yerse şifa bulacak insandır.

abartmayın yani.
    ... nagam