bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    her babanın mutlaka bir gün dahi olsa izlediği, pazar kahvaltılarının vazgeçilmezi, ilerde baba olunca yapmak istenilen bir ritüeldir bu filmler.

bu nesli çocukları hala hayatta ve baba olmanın tadını bu filmler ile çıkaracaklar. biliyorum.
    9 ... john lennon reyiz
  2. 2.
    Yıllardır eskimeyen trt geleneği. fena da değil diye düşünüyorum.
    1 ... lorenzoo
  3. 3.
    bir tek benim babam izliyor zannedip trt babamın hatrına mı yayınlıyor diye düşünürken buraya yapılan yorumlarla babamın yalnız olmadığını keşfettim.
    her 40ını geçmiş babanın vazgeçilmezi olan filmlermiş.
    2 -1 ... baharda bluescu olan metalci
  4. 4.
    Bende sadece benim babam herhalde her pazar kahvaltı yaparken, bu kovboy filmlerini izliyordur diye düşünürken başka babalarında aynı şekilde bu filmleri izlediğini öğrenmek güzel oldu. Çok kaliteli filmler olmasada babam büyük bir zevkle izler, nostaljik herhalde.

Edit, büdüt: Valla üstte ki entry'i okumadan girdim. Bu kadar aynı durumdaymışız yani, gerisini siz düşünün.
    -1 ... faintsmile
  5. 5.
    Harika köpek Lassie ile başlamış ve devam eden gelenek. Vahşi batı tarzı filmler pazar sabahlarının vazgeçilmezidir.
    ... diyalektik sizofren
  6. 6.
    babamın pazar günleri televizyonu ele geçirme sebebidir.
    ... metropol mektuplari
  7. 7.
    izleyen babalarımıza amcalarımıza uzun ömür diliyorum, bitmeye yakın bir kuşağın önemli harcı alemidir.
    1 ... ruyaiscisi
  8. 8.
    (bkz: iyi kötü ve çirkin)
    (bkz: bir kaç dolar için)
    ... drhayminrot
  9. 9.
    tek kanallı dönemi görenler için nostalji olan filmlerdir. eski güzel günleri yad etmek için izlenebilir. 1980 lerde pazarları özlemle beklerdim.
    1 ... gittigerigeliyoooo
  10. 10.
    müzikleri ve kadınları çok güzeldir bu filmlerin.
    ... mrsnpr
kapat