bugün

lan o kadar gitar çalıyoruz hala birkız düşmedi dramını yaşıyan tiptir.
var olan ezikliğini, eksikliğini telafi etmeye çalışan kişidir.
-ben çok manyak gitar çalarım.
kızlar(hep bir ağızdan): hadi yaaaa...

-evet istediğiniz bir parça varmı çalayım.

-emre aydın, hareket vaktini çalsana.

-tamam.

bizim dengesiz, alır gitarı eline konuşturmaya başlar.
öte taraftaki hiç bir enstrumana alakası olmayan bizlerde, melül melül onu izleriz. kızlarda, sanki sıcak lavaş ekmeğin içine sarılmış dana etini yiyecek gibi bakarlar.
tam o sırada bizim gruptan bir dengesiz dayanamaz atlar.

-ne yani gitar çalıyorsunda, bir şey mi oldu?

kızlar arkasını dönüp bakıp ''mal'' diyip geçerler. sonra bizim abidin dayanamaz odasından kaptığı 9.8 lik flüdü kapar gelir.

bize dönerek ''lan ben çok güzel flüt çalıyorum '' der.
bizde tabi merak ederiz çalıyor mu çalmıyor mu? tabi bu arada gitar çalan, arkadaş susmuştur herkes bize bakıyor.

-'çal ulan o zaman kulağımızın pası silinsin' deriz.

arkadaş '' ne çalayım'' diyince ben atılırım, ve arkadaşı kurtarmak için ''memolinin müziğini çal'' derim.

memoli'nin müziği ilkokul hayatı boyunca öğrenilen tek müzik olduğundan arkadaş rahatlıkla çalar. tabi çaldıktan sonrada, gitar çalan arkadaşa bakarak flüdü borazan şekline getirip ''buyur evde orgazm olursun'' der. (herkes bu arada kopar tabi)

neticesinde flüt, gitar gibi bir enstrüman çalmak güzel birşey, ama bunu her ortamda söyleyen kişidende bir halt olmaz.
sağ el tırnaklarının uzun olduğunu görenler, her ortamda, "gitar mı çalıyorsun?" diye sorarlarsa, mecburen söylenir.. kaldı ki sanat, sanat için değil insan içindir...

hatun yapmak için gitar çalınmaz. gitar çalarsın, hatun yaparsın o ayrı..
guitar hero'da eline vereceğim tiptir, ayrıca gitar çalmak artık ayağa düştüğü için yani ortalama bir kursta 2 ay takılınsa kum-ateş-kızlar üçgenine girebilir bünyeler artık...
anlaşıldığı üzere müziği seven bir insandır.
sadece, her ortamda gitar çaldığını söylemekle gitar çalınmaz.piercing, küpe, kottan sarkan kilo kilo zincirler falan da takması gerekir kişinin, her daim sırtında taşıdığı klasik gitarının yanında.
(bkz: akdeniz akşamları çalmak)
(bkz: tapping)
(bkz: sweep)
muhtemelen gitar çalmaktan başka kabiliyeti olmayan insandır.
hava, kara, su, uzay boşluğu, lav akıntısı, honolulu fark etmez; her ortamda gitar çalarım diyen kabiliyetli arkadaştır.

hudut : oh be eksi de olsa nihayet bir oy aldık. ne bu kardeşim, 200 kişi online, manyak süper entryler yazıyorum; hala tek eksi alabildim.
(bkz: kaynım da çalar)
dikkat çekmek için veya "yaaa inanmıyorum gitar mı çalıyosuuun!!??" diye soranlara burnunu bulutlara dayandırarak sanki dünyada sayılı gitar çalan insanlardanmış gibi "evet o benim" diyen insan modelidir.