bugün

Eros tarafından yapışık ikiz mutasyonuna uğratılmıştır. Geçmiş olsundur.
Ayrıca iğrençsiniz be o ne öyle vıcık vıcık öğkk.
Vıcık vıcık.
ilgi çeken çifttir.
senkronları bozulur.
"Yaaa ben sizi yerim " çiftidir.

Ne güzel görüntüdür.

Dokunmak, aşkın olmazsa olmazıdır azizim!
Spontan gelişir, bi bakarsın elelesindir.
Farkında olmadan...
Eşimin elini tutarım kime ne. Şüphesiz balikesirli tutar.
biri kaçıcak galiba ama kim.
Kavga mi etsinler? "ne güzel iște birbirlerine asiklar.
Lan her an elini tutmayacaksam niye sevgilim olsun? Ayrıca ben hatunumu çok fena sahiplenirim. Dizimin dibinden ayrılmasın elimi bırakmasın isterim. Zaten bizimki biraz sakar her an yolda düşme potansiyeli var. Mazallah yere mi kapaklansın gülüm?
Bizim okulda da var boyle bir cift.
Okulda , yemekhanede , hastanede , carsıda onlarla karsılastıgım her yerde el ele yapısık ikiz gibi dolasıyorlar.
Cok dikkatimi cekti bunlar surekli dip dibe ikisinin de hic baskalarıyla konustugunu , vakit gecirdigini gormedim. Birbirlerini cok seviyor olabilirler ama insan hic mi sıkılmaz her an birlikte olmaktan diye dusunmeden edemiyorum.
Ben boyle bir iliskinin uzun vadede cok saglıklı olacagına inanmıyorum cunku bir kisiyi hayatının merkezine koymak bir sure sonra sizi ona bagımlı yapar ve onsuz her an acı cekmeye baslarsınız. O yuzden bence iliski de mesafeyi iyi ayarlamak gerekiyor cunku ufacık bir sorunda veya ayrılık durumunda cok kotu etkileniyor bünye.
lan olm size mi sorcak insanlar ne zaman el tutuşacaklarını?...istediği yerde el tutuşur...sana ne kardeşim, seni alakadar eden konu ne?...

sen kendi işine bak, "öyle vıcık vıcık her ortamda elini tutabileceğin" bi kız da sen bul....
o konuda kendilerine biz de çok kıskancız.
karşıdan karşıya geçiyor da olabilirler.
(bkz: KENDiMi NASIL AVUTTUM YAKINDA TÜM D&R VE KiTAPÇILARDA)
"Mal mısınız oğlum?" Diye tepki vereceğim çifttir.* ellerinizi bıraksanız daha rahat yürüyeceksiniz lan bir kere deneyin. Aynı zamanda elleriniz terliyordur vıcık vıcık iğrenç. Siyah siyah kirler çıkıyordur.
güncel Önemli Başlıklar