Advertisement

 1. ?.
  sevgili baskısı altında ezilen ezik asistanlar.
  tam allahlıklar.
  1 -2 ... frekans
 2. ?.
  gereği yokken, genellikle kendini göstermek için işe karışan kimsecikler yani işgüzarlar, bir ofisin, hiç olmasa dediğiniz olmazsa olmazlarındandır.
  ... klimanjaro
 3. ?.
  Saftirik Kezban tipi.
  1 -1 ... histerik psikoz
 4. ?.
  müdür/şef yalakası tipler.
  2 ... keremi
 5. ?.
  çekemeyen tipler de vardır. amirine saygılı olanlara yalaka, kızlarla/erkekle samimi olanlara yazıcı-printer/Kaşar-slut, ne biliyim işini iyi yapanlara hırs küpü, esprili olanlara yavşak, sessiz sakinlere ot ne biliyim başka da gelmiyor aklıma. herkese bir etiket uyduran kesin birisi vardır. hiçbir iş yapmak istemez. takılmayı sever. bu tip insanlara da yapıştırır yaftayı.
  5 ... markasiz
 6. ?.
  (bkz: kaşar).
  1 ... fiyonag
 7. ?.
  sinsi sinsi etrafı gözetleyen, sonra da her akşam çaktırmadan müdüre rapor veren yalaka oç/kaltak taifesi. bunları yatırıp, kafasına gözüne vereceksin beyzbol sopasını.
  4 ... jarrus
 8. ?.
  biz de bir adet marka düşkünü tiki bir kızcagız, bir adet erkeksi tavırlar sergileyen şişman kezban, bir adet evin cici kızı sevimlilik abidesi yalaka torpilli yalancı insanlara iftira atan mevcut.
  2 -1 ... fiyonag
 9. 0.
  bütün gün iş yapıyormuş gibi görünüp toplam 2 saat sürecek işi mesai sonuna kadar yapan tipler. hatta ertesi güne bile sarkıtır bunlar işleri. bir şey söylense duymaz/duymazdan gelir. ama konuşmaya gelince auuv mangalda kül bırakmaz. embesil.
  3 ... suiiuris
 10. 1.
  iŞE YARAMAYAN BiR iNSAN KAYNAKLARI.
  3 ... eh yeter be