bugün

ekşi forum gibi mi oluyoruz diye sormamıza sebep olan forumsal yorum...
(bkz: ayar değil yorum) *
(bkz: artık kendın ol)
diğer benzer sitelerle karşılaştırma yapacagınıza siz önce kendi işinize bakın, bırakın başkalarına benzemeyi de, kendi sözlüğünüzle gurur duymaya bakın denilesi cümlecik.
+hede abi be,boşuna uğraşmayasın, naaparsak yapalım ekşi gibi olamıyoz bee...
-aman be hödöm,uludağdan aşşşaaa kasımpaşşşaaa. yok ki öyle bi gayretimiz.
+abe aklısın walla,ne kasarım gendimi, atarım göbeciği, op op op!!!
-sen de kasımpaşalısın galibaa...
+evet abicim ööleyim azıcık...

(diyalog gelişiiirrr... arkadaş olurlar... yep yeni maceralara yelken açarlar...)
herseyin bir ilki oldugu gibi bu akımın ilki de eksidir. ne kadar götümüzü yırtsak da ekşinin yerini tutamayız kasmayalım.
eksisözlük gibi olmaya çalıştıkça * adi bir taklidi olmaktan kurtulamayız. uludagsozluk, nev-i şahsına münhasır bir sözlüktür ve öyle kalacaktır...
(bkz: ovuyorum siliyorum çıkmıyor)
sürekli forum ortamıymış gibi başlıklar açılması sonucunda oluşabilecek ve düşündürecek durum.**
biraz çalışırsak neden olmasın belki onu bile geçeriz dedirten nida.
(bkz: eksi sozluk kompleksini yenememis yazar) *

not: sözüm meclisten dışarıdır.
ozgun olmak lazım..
başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin sözleriyle açıklanarak bana güzide mega starımız tarkan'ı hatırlatan söz dizisi.
yanarım yanarım sözlüğü çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmaya çalışanlara...onu da gectim, kendini bir sozluge ait hissedenlere, ait oldugu -herhangi bir-sozlugun fahri savunucusu olup onu yeren ilgili başlıklara bozulanlara yanarım esas...
(bkz: uludag sozlukteki sicak asiret ortami)
neden ekşi sözlük olalım sorusunu akla getiren başlıktır. kim koydu önümüze bu hedefi anlamış değilim. illa ki bir hedefimiz veya bir amacımız olamısı mı gerekiyor? yazıyoruz işte ne güzel, okuyanlar okuyor, eğlenenler eğleniyor, takılıp gidiyoruz işte.
klasik kuyu ve taş hikayesi.
copy paste devam ettiği sürece, yakın bir tarihte çözümlenebilecek hadise. (bari değiştirerek yaz be insan)
(bkz: sokarım pokemonuna)
(bkz: biz bir aileyiz) *
sloganımız; farklı birşeyler için uludağsözlük.com .
(bkz: O DA OLUR)
(bkz: öyle de olur)
(bkz: neden olmasın)
(bkz: özengiçlik yapma lan)**
(bkz: toplu temizlik)
tam gaz devam edilmesini düşündüğüm ve yine entryler bütünü demek istediğim bütünsellik, com uzantısı benziyor ya yetmez mi diyeyim birde.
(bkz: her ne yapsak newyork times gibi olamiyoruz)
(bkz: kırk fırın ekmek)
(bkz: plan b)

(bkz: #2675386)
güncel Önemli Başlıklar