1. 1.
  Türk milli takımı ve tüm türk kulüp takımlarının yurt dışında yaptıkları her maçta bin kere uyarılmalarına rağmen meşale yakan taraftarlardır. en son 21 ekim 2009 vfl wolfsburg beşiktaş maçında karşılaştığımız bu durum yakın tarihte fransa ile yaptığımız özel maçta da yaşanmıştı. Hacı sizin zorunuz ne biz anlamadık gitti. tamam özlüyorsunuz, coşuyorsunuz da durmadan kendi kulübünüze ceza yağdırıyorsunuz.
  -1 ... darkness85
 2. 2.
  gurbetcilere bok atmak icin mesaleyi alet etmekten baska bir sey degildir. kendi oyuncusuna küfreden, koltuklari kirip sahaya firlatan, stadin icinde adam bicaklayan da mi gurbetciydi?
  -1 ... kapucino
 3. 3.
  bu gün yine gördüğümüz görgüsüz embesillerdir. kendileri bir yana, binlerce insanın can güvenliğini tehlikeye atmaktadırlar.
  ... ifrit
 4. 4.
  güya avrupa görmüş, medeniyetle tanışmış insanlar topluluğu...ulan biz anadolunun bağrından çıkmış ilkokulu bile zor bitirmiş bünyeleri dahi eğittik bu konuda, insanlar biliyor ki "meşale yakarlarsa kulüpleri ceza alacak, sahaları kapanacak" ve türkiye'de maçlar artık bu bilinçle seyrediliyor...
  ya siz?
  ya siz ne yapıyorsunuz? her maç meşale, her maç meşale...
  bu nedir yahu? laftan sözden anlamayacak kadar mı dumkof oldunuz acı vatan'da...
  1 ... bu boru baska boru
 5. 5.
  real madrid maçında yine hayvanlıklarını gösterip türkiyeyi bir kez daha rezil etmişlerdir. ulan meşale yakmaksa gelin türkiyeye meşale nasıl yakılıyormuş gösterelim size. iki tane meşale yakçaz diye kulüplerimize anca zarar veriyosunuz.
  -1 ... whitelionarda
 6. 6.
  sorry, seyircisiz oynama cezasına rağmen sahaya meşale fırlatacak kadar olamadık. gelin öğretin.
  ... sxyby31
 7. 7.
  içinde ki vatan ateşini böyle çıkartıyor adamlar.
  ... oytunkaran