bugün

ileride o çok eleştirip kezban dediği kızlardan biriyle evlenme olasılığı yüksek olan erkektir. kezban demediği kız kalmadığı için olası bir durumdur. eğitim şart. evet eğitim şart. kitap okumak, yamuk yumuk konuşmamak şart. kezbanların ülkemizde çokça bulunmasının sebebi cehalettir. okumak, kendimizi geliştirmek, öğrenmeye açık olmak şart. yoksa cehalet peşimizi bırakmayacak.
her s*kim hıyar diyene bir avuç tuzla koşacak davardır.
kezbanın neyi ifade ettiğini bilmeyen adamdır.
Mutlaka Haklı bir sebebi olan kişidir.

Kezban genellikle cahil kızlar için kullanılıyor. Arada Mesajlara cevap vermeyen kızlara da söyleniyormuş. Vardır bir bildikleri, elleşmeyin.
kendisine sorulması gereken yegane sorumuz: acaba o Kezban dediklerinin kaçının elini tuttun, kaçının gözlerinin içindeki parıltıyı gördün? adı üstünde "davar"ların böyle bir yeteneğinin olmadığını hepimiz biliyoruz.. Hadi bekleme yapma evlat başka başlığa..
kendi tipsizdir. hiç bir kız onu beğenmiyordur.
kendisini brad pitt sanan davar yavrusudur.
bazen pek de haksız olmayan bir davardır.
Kezban diye çok sevdiği bir yari olmuş mecnunda olabilir.

(bkz: Kezban Kezban senmisin)
herkes bilmez, kezban iyi kızdır.
mahmuttur.
dış mihrakların etkisi altında kalmış toplumunu ezmeye, hor görmeye odaklı batı heveslisi erkektir. Saf ve bilinçsiz hanım hanımcık kızlarımızı kezban ay hoşt ulan diyerek üstünlük kurmaya çalışan vajina manyağı erkektir. Onlara göre yapılması gereken her istenilen umarsızca yapılmalı istediği gibi olunmalıdır fakat mantıklı düşünceyi benimsediklerinde kendilerine hakaret ettikleri çok sık gözlenmektedir. Basit olmayı öngörmeyin artık, statü sahibi bireyler olmayı öğrenin.
kedi ciger iliskisidir.
Lise çağlarındadır hemüz. Hoş görmek lazım.
anası kezban değildir onun..
Bir söz vardir, sansurlemeden yazmak istiyorum; butun kadınlar orospuysa madem kusura bakma ama sen de orospu çocuğusun o zaman. Ayni mantik.