bugün

Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi'nde az önce telafuz ettiği söz.
her mastürbasyon bir katliamdır cümlesiyle eş anlamlı olabilir.
sıvama işlemi başarı ile tamamlanmıştır. (bkz: mission complate)
şakaysa da, ciddiyse de hiç komik değil.

edit : a*ısını sikim, hakkaten söylemiş.
yok daha neler. o bile bunu söylemez. sanmıyorum.
toplumsal zekanın eksiye düştüğü, gericiliğin tavana vurduğu şu dönemde, "artık danışmanlarıma ihtiyaç duymadan konuşabilirim" diye düşünerek ağzına geleni söyleyen erdoğan'ın yeni "ferman"ı.
(bkz: mastürbasyon cinayettir)
(bkz: recep tayyip erdoğan/#15607919)
uludere itlaf anlamındaysa olur. neden olmasın...

(bkz: çakal sikiyoz burda kaşınan buyursun)
bir başbakana yakışmayan saçmalanmış bir cümle. zira burda ''doğmadan önce öldürülen ve doğduktan sonra öldürülen insanların birbirinden farkı yoktur'' demek istemiş kendileri çok saçma bir benzetme.
rte nın bu çok çocuk merakı nedir böyle? Önce çok çocukla yaşanabilir hale getir memleketi, ondan sonra söyle bunları.
(bkz: başbakanda liseli ruhu olsa olabilecekler)
muhteşem bir zekanın, dışa vurumudur.
tam bir yok artık lebron james durumudur. ne dediği belli değil artık bu adamın. şaka bir yana koskoca bir devleti idare edecek tutarlılığa ve kafa sağlığına sahip olmadığı kanısındayım. sen onu oraya nasıl bağladın, neresinden tutturdun anlayan beri gelsin.
ülkeyi yöneten insanlara bakıldığında her kürtaj ''türkiyenin önü açan bir harekettir'' zamanında bazı kürtajlar yapılmış olsaydı bu insanların yönettiği bir ülkede yaşamazdık.
kaynak: http://www.radikal.com.tr...1089189&CategoryID=78

evet kürtaj yapmayin zira basbakan'a vasifsiz, niteliksiz, vizyonsuz, yaraticiliktan yoksun büyük kitleler lazim.
kürtaj yaptirmayin, zira her kürtaj potansiyel bir secmenin yok olusudur.
isin tuhaf yani sudur ki, uludere ve kürtaj sözcükleri ayni cümlede kullanilmislar.
insan kendi kendine sormuyor degil: dogmus büyümüs hayattaki insanlara sahip cikamazken, uludere'de katledilen onca can'in sorumlulugunu hala üstelenmemisken, daha dogmamis, hatta daha ana rahimine düsmemis ceninlerle bu dayanisma ne icin?

kadinlar sokak ortalarinda, adliye önlerinde, karakol karsilarinda, kursunlanirken, dogranirken, kezzapla tanimmaz hale gelirken, su dogmus, büyümüs, hayatta olan insanlar icin ne yapti ki, derdi meragi ceninler oldu?

hayir, medikal endikasyonu olmayan kürtajlara ben de karsiyim. cinselligin kadin ve erkek tarafindan sorumluluk gerektiren bir olgu olduguna inanmaktayim ve kürtaj yerine dogum kontrolün ugulanmasi gerektigini savunmaktayim. sorumsuzca yatarim kalkarim, hamile kalirsam kürtaj yaptiririm mantiginin beyin zari patalktir benim icin. kürtaj icin jinekologun yolunu bulabilen bir insan, dogum kontrol yöntemleri icin de bulabilecegine inaniyorum cünkü ama basbakan'in bu cifte standartli tutumuna inanamiyorum.
hatta buna alkis tutan güzide yurttaslarima hic ama hic inanamiyorum.

sizler hayattasiniz, neyiniz garanti altindaki, dogmamis cocuklarinizla bu kadar ugrasmaktadir basbakanimiz?

sorun kendi kendinize:

hali hazirda dogmus coluk cocugu 4+4+4 ile cehalete, cocuk yasta evlilige iterken, bunda sorun görmeyenler, cocuklari tecavüzden, istismardan, acliktan, fakirlikten, siddetten ve sönmürüden koruyamayanlarin, onlarin dogamis haliyle niye bu kadar ilgililer acaba?
tayyip'ten inciler serisinin yeni versyonu.

vardır bi sebebi kesin ama harbiden bu kürtaj meselesi nerden çıktı birden!
Sanki siyasette zirveye geldi de bir de insanların içsel sorunlarına el atıyor.
Her kürtaj bir Uludere'dir diyen RTE'nin annesi zamaninda kürtaj yaptirsaydi suan 34 anne evladinin katliamina hergun yanmazdi
her kürtajda 35 çocuk aldırılıyor sanan başbakan söylemidir.
sezaryenle nüfus azalması arasında bağlantı kurarak, bu bağlantıyı "dış güçler"le * ilişkilendirebilen bir başbakanımız var ne mutlu bize!
(bkz: ibretlik bir bağlantı olmuş sübhanallah)
nüfus planlamasının neresini anlamadı acaba
ve ülkemize gerçek sosyal demokrat görüşleri olan bir parti gelmesi gerektiğini bir kez daha ispatlamıştır rte bu sözleriyle!...
"her kürtaj bir uludere dir."
"kürtaj katliamdır."

cümlelerinden hareketle, uludere'nin katliam olduğunu belirten sözdür.
yok artık!
(bkz: kürtaj diye bir şey yoktur türkaj vardır/#15608923)
He.ya! "Her kürtaj bir Uludere'dir"... Devletin istemediği çocukları öldürmesi gibi...!
yeni bir lsd üzerinde çalışan bop kimyagerlerinin emeklerinin karşılığını aldığını bizlere gösteren söz.