bugün

Kampüse ilk geldiğim gün Allah deyip mezuniyete kadar aralarına bir türlü katılamadığım şen ve mutlu insan topluluğu...
(bkz: yeniden hayata)
denemek güzeldir, gençlere mani olmayınız efendim.
genelde opüsen çifte ayar veren teyzenin gazabına uğrayan insanlardır.
sorsan, özel hayat'ın gizliliği konusunda en fazla ahkam kesen kalabalıgın içinde yer alırlar. buna paralel olarak, toplum içinde gazını çıkarabilenlerin arasinda yer alabilmeleri de olasidır.
görmemişlerdir.
beni her zaman sevgilisi olan var, olmayan var, cani ceker milletin daha bir tenhaya gidin demeye zorlayan genc kisilerdir.* en dogal haklaridir bu arada. yine de abartmamak gerekir diye dusunmekteyim.
ya birbirlerini çok özlemişlerdir. ya da artık başlarına çok fazla vurmuştur.
moda sahilinde bolca bulunurlar.
google earth yardimi ile de her yerden görülebilir bunlar. *

http://img265.imageshack....5/8307/googleearthay1.jpg
uygun mekan bekçileridir. çim üzeri, parkta bir bank veya uygun diye nitelenecek herhangi bir yer farketmez önemli olan sevişmenin konforlu ve mudahaleden uzak olmasıdır.
nerde uygun mekan bulsalar orda başlarlar çalışmalara. akla "olan var olmayan var" cümlesini getirirler genelde.
(bkz: yiyisen cifte ayar veren teyze) *
müsait bir ev ayarlayamamış olan aşıklardır. sivillere karşı tetikte olması gereken aşıklardır da.
az önce şirketin camından dışarıya bakarken, söğüt ağacının altında duvarlara yaslanıp yiyişmeye çalışan çiftlerdir. Rahatsız olmasınlar dedim, siz yiyişin ben sadece bakıcıyım dedim*. Sonra baktım ki bunlardan iş çıkmaz. Kız ha bire oğlanın üstüne atlıyor, oğlanda burda olmaz diyip öpüyor sadece. Ulan dedim sizin yapacağınız işi de sizi de. Yolladım bizim yiyisen cifte ayar veren teyzeyi. gençlere bir ayar verdi, bir ayar verdi. Bir daha gelemezler artıkın bizim şirketin altındaki söğüt ağacına.* *
(bkz: sex pıtırcıkları)*
(bkz: görmemiş hayvanlar topluluğu) * *
uygun bir mekan bulamayıp, yeter ulan diyerek isyan eden ulu orta icraata geçen çiftler.
bu tür insanlar kampüs merkez olmak üzere her yerde yaşar. neyle beslendikleri kesinleşmemekle birlikte hangi tür ve alem olduklar da bilinmemektedir. fakat familya olarak pepelepew ailesine mensupturlar. çayırlık,çimlik gibi romantik alanlarda sıkça görülen bu türe sevişme anında çok yaklaşmamak gerekir. aksi takdirde hırçınlaşabilir hatta saldırabilirler de. diğer zamanlarda sosyal özellikleri ön plana çıkar.
(bkz: atesiniz cikmis)
(bkz: eviniz yokmu sizin)
genelde yurtta kalan tiplerdir. erkek olani gun boyunca alet ereksiyon bicimde dolasmak zorunda kalir, disi icin icin yanar. bir arkadasim yeter ulan eve cikmak istiyorum cigligi ile bu toplumun kanayan yarasina parmak basmistir. he biz 4 senelik ev hayatimiz boyunca bu ciftlere otel konforu saglamismiyizdir saglamisizdir.
(bkz: kapıdan girince sagdaki oda)
insanların sadece gelişmiş primatlar olduğunu kanıtlayan güruh, iç güdüyle hareket ederler. hyavansal iç güdüleri yoğundur, erkeklerinde avcılık güdüleri, dişilerinde toplayıcılık güdüleri ön plandadır. kızdırmayın, su dökmeyin, rahatsız etmeyin... evcilleştirilebilirler bu arada.
niye bu kadar tepki gösterildiğini anlayamayıp kendilerini tebrik ettiğim çiftlerdir. dışarıda bacak arası ve dudaklarla sıkıştırılmış namus kavramını ar denen idüğü belirsiz olguyla bastırmış ancak bir fırsatını bulup kapalı bir ortama girince malın gözüne vurmaya dünden razı ikiyüzlü zihniyet olmak yerine içi dışı bir olup yaptıkları şeyi korkusuzca açığa vurmayı tercih eden çiftlerdir. adam gibi adam gibi görünüp kimsenin olmadığı ve bilmediği köşelerde milyon ytl'leri kasalarına aktaran zihniyetten çok daha namuslu da çiftlerdir aynı zamanda. * görmek istemeyen bakmasın, bakıyorsa lagaluga yapmasın çiftleridir.

belli bir dernek altında toplanıp, dernekce köşe kapmaca oynamaları muhtemel çiftlerdir.
(bkz: bırakınız öpüşsünler bırakınız sevişsinler)