bugün

allah'ın kalbini ve gözlerini mühürlediği ateisttir. harbiden de doğruymuş bu söz.

bunların fiks menü konuları: 1.si, afrika da niye çocuklar öliyii hüloğğğ 2. de, niye evlenemedim tipsizim, ulan afrika ya yardımı allah mı yapacak denyo? o kadar zengini kim yarattı o zaman? sevdir git onlara ağla sızlan kekoya bak, haaa tipsizsen de git üst baş için çalış çabala, hani kızlar zengini severdi ne oldu unuttun mu yoksa hemen? lan var ya harbi komedyensiniz. lan bunlarla sizi ciddiye alan olmaz gelin yola girin de bari adam sayalım.
Ateist denilen insan allahin varligina inanmiyor ise ona nasil sorumluluk yukluyor ? Mantik sorusunu akla getirir.
(bkz: haklıyken haksız olmak)
insani dinden imandan eder acıklama.
"her kötülüğü allah tan bilen kör ve cahil ateist" Cümle
algılama sorunun var öncelikle onu berteyim ki sorun olmasın ben bu cümleyi götünden anladım diyelim ama bir soru var ki... o can alıcı nokta atış . cümleden anladığım yada anlaşılan allah kötülük mü? yapıyor da sen burada ;
her kötülüğü allah tan bilen dedin ??

bi soru bu kadar mı uzun olur evet. cevabı ne kadar uzun olacak bakalım.
haydi ben kaçar ortam sizin.

edit: ayrıca ben bir ateist değilim., lafı oramdan buramdan anladım. masum bir sorucuk sordum işte hepsi bu.
duygularımızın eşit ve karşılıklı olduğunu bilmek gayet mutluluk verici ancak, ateistler değildir sadece tanrıya inanmayan.

--spoiler--
Din, toplumsal obsesyonlarımız; obsesyonlarımız ise bireysel dinimizdir.
--spoiler--
mal ateisttir.
''allah olsaydı dünyada bu kadar kötülük olmazdı'' diyen kara cahil ateisttir.
güncel Önemli Başlıklar