1. ?.
  bir alışkanlık meselesidir amma velakin yanlıştır. kişinin mikrobik hastalıklara yenik düşmesi sonucunu doğurabilir.
  ... steve
 2. ?.
  sadece kendi kalemini kullanmasi beklenen insan. ama bunlar genellikle masada gordukleri en yakin kaleme pek de farkinda olmadan uzanan insanlarla* kesisen bir kume olusturular. boyle durumlarda arkadasi rencide etmeden, nazikce, ancak kalemi agzina sokana kadar da beklemeden mudahale edilip kalem ulasilamayacak bir yere kaldirilmalidir.
  ... child
 3. 1.
  kalemi sadece agzına soktuguna sevinilmesi gereken insandır.****
  1 ... old times
 4. 2.
  aynı işyerinde çalışılıyor ise en sonunda kalemleri gizlemek zorunda bırakan tükürüklü kişidir.
  ... steve
 5. 3.
  mikrop kapıp yataklara düşmesi muhtemel insandır. yazar ise, bursa arap şükrü zirvesi' ni kaçıracak ve çok üzülecektir.
  ... legend of the stranger
 6. 4.
  muhtemelen obezite ya da ağız tiryakiliği hastalıklarından birine sahip olan insan, ya da ağzını cep niyetine kullanıp kalem hırsızlığı yapıyor olabilir
  -1 ... heycjcalhadiparcami
 7. 5.
  iğrençlikte sınır tanımayan insandır. kendi kalemini neresine sokarsa soksundur ama başkasının kalemini de sokuyorsa dayak manyağı yapılası insandır.
  ... arabaciarabayatasget
 8. 6.
  genel de bankalarda yada ptt şubelerinde görülen insan modelleridir.kalemi kullanmak için sıra beklersiniz.acele etmeleri için de arada sırafa öffleyip püfflersiniz.sanki bilgi yarışmasındaymış gibi "adres" satırını doldururken düşünürde düşünür...

  (bkz: düşün babam düşün)

  o esnada kalem agza gider.ağzın sol yada sağ tarafı hafifçe bükülür.bu eğilimin oral dönemdeki sorunlara da alakası oldugu ihtimaller arasındadır.cinsel bir egilimin günlük hayata akıs etmesiyle de oluşabilecek durumdur.
  1 ... nietzsche
 9. 7.
  Arkadaslarından biri fazla kalemi olan var mı diye bagırdıklarında cantalarınında birsey arar bu tipler.Bir de tam tersi vardır ki o daha acıdır, kalem isteyemez verenlere aldıgı gibi geri getirecegi konusunda garanti veremezler.Tırnak yemek gibi zevk veren ufak bir sapıklıktır aynı zamanda.Bir de kalem cevirenler vardır ki onlar omur boyu bu illeti bırakamazlar.Neyse efendim toparlamak gerekirse bunlar kalemle ilgili konularda yuzu kızaran tiplerin genel adıdır.
  ... soulmate
 10. 8.
  kalemin başının ezik büzük olmasına neden olan insandır.
  ... arabaciarabayatasget