bugün

hemen hemen her konuyu cinsel konular ile ilişkilendiren insandır. yeri geldiğinde komik olsada çoğu zaman iticidir.

hele karı kız muhabbetlerine hiç girilmez böyle tiplerler, adamı konuştuğuna konuşacağına pişman eder. konuşmak istemezsin böyle adamlarlar, hele ki hatun kişiler özellikle nefret eder bu tiplerden. buna en güzel örneklerden birisi dexter dizisindeki masuka karakteri.

yukarıda tanımlanandan ayrı olarak, bu davranışı dışarı aksettirmeden kendi içine yapan kişilerde vardır. çoğu istemsiz olur bu hareketlerin. bazen bende kendimi yakalıyorum böyle şeyler yaparken, çok kızıyorum kendime ama tutamıyorum kendimi engel olamıyorum bir türlü.

misal, var mısın yok musun izliyorum, acun yarışmacının birisine "arkadaşın gitti ama eminim diğerleri seni teselli ederler" diyor ben telvizyonun karşısında pis pis sırıtyıyorum, ardından hemen değiştiriyorum kanalı

yabancı geline bakıyorum biraz, kızın birisi almış eline muz yiyor, kıs kıs gülüyorum yine, hemen değiştiriyorum kanalı.

reklamlar çıkmış, biskrem reklamında herifçioğlu karının birisine "bi biskrem versem diyor" kadın hemen gülüyor. bana adam "bi sikiversem" demişde kadın ona gülmüş gibi geliyor kıh kıh güldükten sonra kanalı değiştiriyorum.

maç başlamış, spiker "yatarak kayarak müdehale" diyor "oo kim kime kayıyo yine" diye soruyorum kendime.

en sonunda dayanamayıp kapatıyorum televizyonu. zaten yıllardır nerde, ne zaman "gönül vermek" deyimini duydukça gülmek zorunda hissederim. ayrıca bunun televizyonu kapamamla nasıl bir alakası var sorusunun cevabınıda bilmiyorum.

bence ikinci durumu çoğu kişi yaşar. yani umarım öyledir.
insanı konuşmasıyla bayan kişidir.
(bkz: her şeyi bacak arasına göre tartmak)
(bkz: otisabide ki nejat amca karakteri)
(bkz: lafı dolandırmayan)
(bkz: çıkar üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
cinsel organıyla beyni yer değiştirmiş, yada amuda kalkmış, hayata bu şekide devam eden insandır.
(bkz: sik kafalı japon askeri)
+Nasilsiniz efendim?
-Teşekkür ederiz, ya siz?
+Biz de iyiyiz, koşturuyoruz öyle. Cinsel hayatınız nasıl gidiyor?
-Çok şükür, çok şükür...
-sen her konuyu cinselliğe çeken bir insansın
-evet ben çeken bir insanım
-bak ya
-çekiim mi?
-...
-serkancım tuzluğu uzatır mısın
+buyur... ohhşşşş delikleri var.
-hayvansın.
espiri anlayışı belden yukarı olmayan insan.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
hayır insanların belli dönemleri olur, kesinlikle kız-erkek herkes bu evreden gecer, kızlar caktırmaz kendi aralarında sürdürürler *, erkekler ulu orta zaten devam... sonra yavaş yavaş ya tamamen biter ya hep böyle sürer gider. bu dediğim her konudan cinsellik esprisi yapan insandır aslında.
elizabetle hergün, bilemedin günaşırı münasebete giren, yaş itibariyle ergenliği tamamlayamamış, veya beden yaşı 40 olsa bile beyin yaşı rötar yapmış ve 15 ler de kalmış kişidir.
eli nasırlı ergen bir genç olma ihtimali yüksektir. (dışa vurumu çok fazla değil ise normal karşılana bilir.)ergenlik dönemini aşmış. tabiri caiz'se eşşek kadar adamsa. uzak durulması gerekir. (içede vursa dışada vursa tehlikelidir.) insanı cinselliktende soğutur bu puştlar.
(bkz: dostum insan demişsin ama bildiğin hayvan bu)
cinsel hayatı sönük olan insandır.
(bkz: hüseyin kaya)
gizli abaza.
nerde boynu bükük bir garip görsen
zulmetme kimbilir ne derdi vardır.
azgındır kendisi oysa amacına ulaşamıyacağını ne zaman anlıcaktır bilinmez.
(bkz: abazadır amuğa goyum ne uzatıyonuz)
terbiyesiz, aile ahlakı almamıstır. bizim mahallede vardı bundan bi tane, ayselle çıkıyodu. aysel dedimde, ne kızdı be. ne sevişmiştik vaktinde.
he ya, çok iyi sevişirim ben. ayrıca pozisyon den
(bkz: saldıray abi)