bugün

şu saatlerde televizyonu açtığımız zaman önde gelen kanalların hemen hemen hepsinde bir pezevenk programı olmasıdır.
Valla çok can sıkıcı olmaya başladı. Hatta evdekilerin çıkanlara yorum yapması durumu daha da kronikleştiriyor.
Bugün de bol bol eğlendik sayelerinde.
Bugün esra erol'un programında kızla oğlanın kavgası görülmeye değerdi doğrusu. (NERDEN DENK GELDiYSEM)
özetlersek eleman benden yakışıklısını zenginini nah bulursun kokteyl kızı seni deyince işler karıştı
her kanalda onlarca dizi olmasından çok daha iyidir.
son zamanlarda eklenen 2 izdivaç programı olmasa bu başlık da açılmayabilirdi ayrıca.
insanların reyting uğruna saçma sapan hareketler yapabildiğinin kanıtıdır.
(bkz: kabus)
show tv bu genellemeye ait değildir. tebrik ediyorum show tv yi.
not : belki de vardır ben pek tv izleyemiyorum eğer varsa geri alıyorum tebriğimi.
evlenecek evde kalmış çok insanın var olduğuna işarettir.
evlenmeye ne kadar da meraklı bir millet olduğumuzun kanıtıdır.
ülkenin bel altı durumunun afişe edilmesidir.
türk medyasının geldiği rezalet noktadır. bi de düşünsenize hepsini prime time'a koyduklarını... *
halkın eğitim durumunu belli etmektedir. bazıları der " ay türkiye de ne çok evlenmek için can atan varmış, baksanıza dolup taşıyor" alakası yok bana göre. gebersem, kadınsızlıktan çıldırsam son çıkacağım yer orası. tamamen eğitim durumu ile ilgili bir şey.
ülkemizde flört durumunun vahim bir noktada olduğunun göstergesidir.
hiçbir kanalda izleyecek birşey bulunamadığı zaman mecburen izlenme, izledikçe sinir olunma durumu.
Farklı kişilikte birçok insana rastlanabilecek, her kanalda bir tanesine denk gelinebilecek ve teyzeler tarafından sevgiyle izlenen tv programlarıdır.