bugün

annem ya da sizin anneniz de dahil. buna bir şey diyemeyiz bu böyledir. kadınların fıtratında herkes tarafından beğenilmek vardır. sizden daha zengin, daha yakışıklı, daha güçlü birini bulduğu zaman siz bitmişinizdir onun için. herkese umut vermek zorundadır çünkü herkes onu beğenmek zorundadır onun için. ayşeden ya da pelinden daha güzel olmak, daha çok erkeğin ona bakması erkek arkadaşının hayati sorunlarından daha önemlidir. kartallar nasıl yerden yüz metre tepeden bir arpa tanesini görüyorsa ya da çıtalar nasıl hızlı koşuyorsa bu da doğanın kadınlara verdiği özelliktir.

olaya açıklama getiren edit:arkadaşlar orospu derken onursuz,hainler anlamında değil yani para,güç,üstünlük gibi şeyler için ellerinden geleni yapmak. kendi düşüncelerini ve vücutlarını hayatları boyunca bunlar için harcamak.
her erkeği potansiyel orospu çocuğu yapan mesnetsiz önerme. ne gereği vardı,oldu mu şimdi?
her kadını potansiyel orospu zanneden pezevenklerin görmek istediği dünyadır.
dinimiz bu yüzden kadınla erkeğin yanyana durmasını istemiyor lakin yanyana gelince mevzu başka yönlere kayıyor agaa.
daha zengin daha karizmatiğini bulunca giden kadın ile daha güzelini bulunca giden erkek arasında hiçbir fark yoktur. ki bir kadına hep ilgi vardır ona rağmen kadın yalnızca bir erkeğe ait olmak ister, bir erkeğe bir kadına olan talip kadar kişi talip olsa heralde testesteron patlaması yaşar o adam.

(bkz: erkek orospusu)

edit: iç güdülerle hareket edecek olsak hayvandan farkımız olmazdı.
(bkz: kadınların itiraf edemedikleri itirafları)
nasıl bir insan evladı annesine bunu der aklım almıyor. hele de sırf başlık açayım da altına millet birşeyler yazsın diye. kadın değerlidir. bunu kabul etseniz de etmesenizde. kadın toplumu toplum yapandır. kadınlar olmaasaydı sözlük bile olmazdı. başlıkların yüzde doksanı kadınlara açılmıştır bu güne kadar. hele de annelerimize böyle birşey yakıştırmak terbiyesizliğin alasıdır.
buna göre her çocuk da potansiyel o. çocuğu olmalıdır. tesbiti yapan iyi yapmış, kendinden başlayarak tesbitini genişletmeli. genişlete genişlete herkesi içine almalı...
bu potansiyel doğrudan doğruya erkeklerden kaynaklanır. kısa ve net.
(bkz: potansiyel orospu çocuğu)
sacma otesi önerme. vallah ben bundan daha sacmasini gormedim.

kadinlar begenilmek ister. ister de amk lan orospulukla ne alakasi var bunun? hay kurdugun baglantiyi sikeyim gece gece delirttin beni burada.
Bu önermeye bakılırsa her erkek te profesyonel pezevenktir. Çünkü o bayanlar güzelleşsin diye erkekler bir ton para harcayıp kıyafet, takı, bakım malzemeleri alıyorlar.

Bu önermeye yorumum ise: has.ktir ordan.
doğru olmayan genelleme.
"sizden daha zengin, daha yakışıklı, daha güçlü birini bulduğu zaman bitmişsinizdir onun için"
Bu kadınlar çoktur fakat aşık kadın gerçeği var.
annesi, varsa sevgilisi, varsa kız kardeşi, varsa yeğeni, varsa halası, varsa amcasının eşi... etrafındaki bütün kadınları sikmeye meyilli olduğunu söyleyemediği için kadınlara bok atan abazan kusmuğu.
biri gelip beni siksin demek istiyor da olabilir. bilemedim.
her kadın potansiyel orospudur diyen adam potansiyel gavattır gerçeğiyle yarışamaz.
entrysini haklı çıkarmak için annesini bile * yapan yazarın azminin yersiz olduğunu düşünüyorum. bu gözü dönmüş hırslı kişiye, cevabı zaman içinde "hayat ağır bir dersle verecektir." bu entryi yazmasına neden olan olay, onun için sadece bir başlangıç.
bilmem ne olan önermedir. Millet açlıktan ölüyo. Savaş çıkacak. Doğalgaza elektiriğe kitliyorlar. Üç kuruş için neler yapıyorlar. Sizin derdiniz her kadın potansiyel orospu mudur değil midir. Sizin yüzünüzden bizde adamakıllı birşey yazamıyoruz burda. Çünkü bir standart yok. Imla ya gelince var ama mantığa gelince yok. Burda yazarken giderek sıradan ve basit hale geliyor insan. Bilgi üretmekten çok troll üretmek yayginlasmis galiba. Valla bu başlığı ve açılan başlıkların tamamına yakınını görünce başlık sahipleri için aklıma gelen tek şey bir sözlük atasözü. O da (bkz: yine geldi tipini siktiğim)
kadınlar aldatmayan değil, anlatmayan mahluklardır. yalancılık ve sahtekarlık genlerine işlemiştir. şu cümleye katılmamak elde değil; - ...bu da doğanın kadınlara verdiği özelliktir...- kimyalarında var bu öyle çiğ öyle tutarsız....

not; sanırım biri beni geçmişte çok üzmüş.
kendi anasına, bacısına filan bakarak genelleme yapanların söylemidir.
kadının orospu olması için erkek lazım, o zaman her erkek potansiyel orospu yapma aracıdır.
"her orospunun potansiyel kadın olması" kadar manalıdır: "potansiyel" ne demek bir zahmet; her atom potansiyel bombadır, her insan potansiyel katildir tadında bir icat...
ibneleşmenin matemetiği olmaz beyler her kadına orospu diyen akıl hastalarına cevap vermeyin.
dogrudur efendim ama eksiktir. Orospu para ile seks yapan ise herkes potansiyel orospudur. Tumevarima ulasirsak, her kadin potansiyel orospu, her erkek de potansiyel jigolodur. Mezara girmeden kimse ben dogru yoldan sasmam demesin.
muhtemelen tanıdığı ilk kadından yola çıkarak bu düşünceye varmış bir hırt söylemi. ilk izlenim önemlidir. ilk kadının kim olduğunu bu başlık altına yazmak, o kutsal kelimeyi kullanmak istemiyorum.
her orospunun, sonuçta potansiyel bir insan olduğunu gösteren önerme. *
güncel Önemli Başlıklar