bugün

sorunun gitmesinden ziyade arıyor oluşunda yattığını düşündüğüm önerme.
ararsa bulur, bulursa gider.
yanlış bir çıkarımdır.

zira kadın nankör olur, sonunda neyini gördüm ki der!
(bkz: hipergami)
sad but true :/
Yani daha paralisini.
"daha iyisi" ?
neyin daha iyisi ?

daha zengini mi iyi olan ?
yoksa daha genci mi ?
daha uzunu mu ?
daha kaslısı mı ?
daha büyük penisli olan mı ?
daha kalın penisli olan mı ?
yoksa daha ince penis mi ?
daha kısa penis mi ?
nedir daha iyi olanın kriteri ?
daha dik meme mi ?
daha dar vajina mı ?
daha büyük meme mi ?
daha dolgun dudaklar mı?
daha yuvarlak kalçalar mı ?
daha uzun bacaklar mı ?

daha yi olan ne?
bu kadar materyalist olma sebebiniz ne ?

kişilik, duygular, karakter bunların zerre önemi kalmamış olması çok üzücü...
umarım hepiniz, layık olduğunuz en iyi erkekle/kadınla birlikte olursunuz...
allah hepinizin müstehakkını* versin.
(bkz: red pill öğretisi)
erkekler için de geçerli olan durum. ne zaman sevgilimden iyisini bulsam terkettim, pişman değilim.
Umarım öyle olmamıştır.
Giden gider mk. Kalan sağlar bizimdir.
O zamam hiç burada yok küfürlü muhabbet yapıyorsunuz. Yok bilmem ne demesinler. Ne farkı var bunun o muhabbetten. ikisi de aynı şey. ikisi de karaktersizce yapılan bir şey. Püü sizin kalıbınıza.
ha demek ki siz aşk olayını küçümsüyosunuz, sadece kapitalist verilere göre düşünüyosunuz., bi insan o kafayla mutlu olamaz, siz mutlu olamazsınız, o yüzden en kısa sürede kafanıza bir adet sıkıp bu dünyayı terkedin...

aşk olayını anlayamamış bir adam, adam sayılabilir mi?...lütfen yani !! "daha iyisiymiş" para mı kasıt?...almanya´da işsizlik sigortası alan adam bmw´ye- biraz eskisine, ama gene de bmw- biniyo...n´olcak şimdi?..onun o bindiği araba türkiye´de 50 bin lira, n´oluyo şimdi, o adam zengin olmuş mu oluyo?...

yok o kafayla harbiden yaşanmaz...o yüzden ziktir edin, bu kafyla 100 yıl yaşasan ne´olcak?...efendi gibi sık kafana bi tane, bitsin gitsin...
Nasıl da karaktersiz nankör kasarlar gibi anlatıyorsunuz kadınları. Anasını bellesiniz seven kadınların ondan sonra gitti diye büyük penis, yüksek gelir geyiği yapıp durursunuz. Böyle bir genelleme olabilir mi ya. Kadın geziyor zaten ona mi versem buna mi hmm bu daha büyük penisli ben buna yarolayim aha bu daha büyük.

Küfür edesim geldi çok pis ama etmicem. Bu kadar karaktersiz olmayın ki penisinize kıyasa gerek kalmasın.
valla daha birini bulamadik. onu bulur sonrada daha iyisini bulursak durumlara bakariz.
Katıldığımdır...
Yazık gerçekten...
Böyle düşünce içinde olan biri kim bilir çocukluğunda ailesinde veya çevresinde ya da yetişkinliğinde neler yaşadı ki bu düşüncede?
En kısa zamanda bir psikoloğa görünüp destek almalı.
Kadının midesizliğinden kaynaklı durum.
Herkes daha iyisini bulunca gider.

Neden?

Çünkü "daha iyisi".
Hayatin aci bir gercegidir. Sizin belki de golf arabaniz oldugu icin onu rahatca gezdirebildiginiz kiz arkadasiniz siz yanında olun olmayin kipkirmizi bir ferrarisi olan erkekle tanissa ya da gunluk hayat icinde karsilassa bir diyaloga girse saniyor musunuz ki etkilenmeyecek yataginda inim inim inleyip onun kadini olmak istemeyecek? Oyle bir isteyecek ki boyle donar kalirsiniz. Bir galeride calistigim siralarda altimda zaman zaman ferrari lambo vs oluyor istedigim yere gidebiliyor birakabiliyordum o siralarda bir gun takildigim avm nin starbucksinin onune arabayi cektim ve oturdum neyse sonra bir kadin gozume ilisti kadin surekli bir arabayi bir beni suzuyor yaninda esi ve cocugu ama kadin dunya guzeli boylu poslu saclar fizigi falan efsane esini optu neyse ayrildilar kadin dondu dolasti geldi masama oturabilir miyim dedi ben de buyrun dedim cok erkeksi oldugumu benimle tanismak istedigini soyledi kabul ettim etkilenmemek elde degildi acikcasi neyse laf lafi acti bekledigim soruyu sordu araban cok guzelmis senin mi dedi evet dedim istersen sana gecelim ben sana yemek falan yaparim simdi sen bekar bekar hasretsindir dedi (muhabbet icinde yalniz yasadigimi ve bekar oldugumu söylemiştim) bunu arabaya aldim arabanin kapagi uste dogru aciliyor falan bu mest oldu 4 milyonluk araba tabi olursun neyse gittik benim eve daha kapiyi kapar kapamaz kadin ustume atladi ac kopek gibi saldirmaya basladi neremi opecegini sasiriyor bu kariyi sabaha kadar catir cutur s*ktim isimiz bittikten sonra sigara icerken evli ve cocugu oldugunu soyledi istersem ona zaman zaman cakabilecegimi karsiliginda benimle arabayla gezmek istedigini soyledi falan filan pisman oldugum bir olaydir bu seneler once. Demem o ki bakin bir aq arabasi nasil bir kadini nasil bir hale sokabiliyor aninda o yuzden parayi bulun... aha benim altimda audi var soyle yakisikliyim boyle doktorum falan diye gotunuz kalkmasin el elden üstündür.
Gidip gitmeyeceği belli olmaz ama illa ki gitmek ister için için.

Jetskiyokatskivar serin hikayeymiş bro.
Yazık siz kadın tanımamışsınız. .
Her türlü fedakarlığı gösterin, onu mutlu edin diyorsun. Bi saniye neden o bunları yapmıyor? En ufak sorunda siktir olup başkasına gidecekse neden mutlu etmeye uğraşayım. Kadın felsefesi yine erkeği koşulluyor, benim için herşeyi yap diye. Nah yaparım. En iyisi vur kaç taktiği bunlar başka dilden anlamaz.
Bazıları daha iyisini değil de yanınızda mutsuzsa gider. Ama bazı kadınlar var ki sebepsiz gider. Bu da daha iyisini buldukları gerçeğini kanıtlar. Üzgünüm kadınlar pek masum değilsiniz bunu siz de biliyorsunuz.
Paragöz,maddiyatçı,kendini bilmez kadınlarla takılıp burda boşuna ağlamayın. Daha iyisini bulunca seni terk edecek kadını sen seçtin sonuçta. insan biraz da kendine bakmalı.
Başlık doğru beyler! Dağılalım.