1. ?.
  yapılan her iyi iş akp sayesindedir.
  fakat kötü bir durumda akp asla söze girmez.
  işsizlik, sağlık, eğitimi batırdılar sonra kötü şeyleri akp den bilmeyin diye savunma yaparlar.
  7 -6 ... amele spor
 2. ?.
  -salih abi bu gemi ne ya böyle? bu bilal kaç yıllık işadamı..
  +gemi..?! gemicik o gemi değil.. allah vergisi oğlum karıştırma orasını..
  -allah vergisi? özel tüketim vergisi, katma değer vergisi olmasın?
  +lan it her kötü olayı akp'den biliyo bak yaa.. defol lan!
  8 -7 ... pablo escobar
 3. ?.
  dunya' nin her yerinde dusen dolari bile kendi basarilari gibi gosteren, borsa yukseldikce sanki gavurlar ve bu ulkenin en kodamanlari bir kat daha zenginlemiyormus da halkin cebine fazladan para giriyormus, ekonomi harika gidiyormus gibi iktidari alkislayanlarin her basarisizliktan akp' yi siyirma cabalari sonucu olan soylemdir.
  5 -5 ... oneydilan
 4. ?.
  gayet doğal olan durumdur, zira 30 senedir içi boşaltılan ekonominin, kullanılamayan özsermayenin sorumlusu kriz yüzünden nasıl ki dsp-mhp koalisyonuna ve hatta bu uzun sürecin patlaması olan kriz ahmet necdet sezer e* mal ediliyorsa iktidarı sırasında gerçekleşen her tür iç sorun da iktidarda tek parti olarak bulunan akp den bilinecektir.
  3 -3 ... disco inferno
 5. ?.
  25 mart 2009 muhsin yazicioglu nun helikopterinin dusmesi olayında olduğu gibi. birçok kendimi bilmez hükümetin bilerek kurtarma çalışmalarını aksattığını, büyük birlik partisi'nin oylarına akp nin göz diktiğini bile yazdı. ben buna inanamıyorum. komple teorilerinde çığır açıyoruz yeminle. akp yi seversin sevmezsin tercih meselesidir ama acımasızca, insafsızca eleştirmek sadece insanlıktan nasibini almayanlara yakışır. ortada 5 can var ama herkes siyasi hesap peşinde. çok yazık gerçekten.
  1 ... mendoza
 6. ?.
  (bkz: adın çıkmı$ dokuz a inmez sekiz e)
  ... whereismywings
 7. 1.
  her kötü olayın akp'den bilindiği yoktur. ama akp'Nin kontrolunde yanlış yapılan bir işde de olası durumun akp'den kaynaklandığını bilmemek zeka geriliğidir. yaklaşık 24 saat'i aşkın bir süre zarfında bbp lideri muhsin yazıcıoğlu'nun helikopteri halen bulunamamıştır. düşen başbakanın uçağı olsaydı çoktan bulunurdu hadi o kısmı da geçtik 12 saattirli devreye sokulmasına gerek görülmeyen özel harekat neden ertesi sabah devreye girme talimatı almıştır? o zorlu hava koşullarında 30 asker ve köylülerle kimsenin bulunamayacağı bilinmiyormuydu? elbette bunlar akp'nin suçu değil akp ciddiyetsizliğinin suçudur. erken yetişilmesi gereken bir durumda gereken ciddiyeti göstermediği için akp'nin suçudur.

  (bkz: yazıklar olsun)
  (bkz: akp istifa)
  (bkz: başbakan istifa)
  2 -3 ... kumandan
 8. 2.
  nasrettin hoca'nın yıllar önce değindiği konudur. kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne mi inanmıyorsun. ne güzel ya , iyi olan her şeyi akp'ye bağlayın, kötüleri yok sayın. oh ne ala memleket.
  1 -1 ... guzunamca
 9. 3.
  beyinsizliğin en üst seviyesidir. at gözlüklülüğün zirvesidir. ulan 5 kuruşluk aklı oan insan yapmaz böyle bişeyi. kimse eleştirmeyin demiyor, ama beygir gibi bi tanıdığınız grip olsa onu da akpye bağlıyorsanız,
  (bkz: bsg)
  1 -1 ... darkranger
 10. 4.
  yapılan iyi işler de akp sayesinde olmadığı için kabul edilemez önerme.
  ... system error